Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kalpība burtam nogalina saprātu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ziedoņdārzs
Z
Nosvinējām meitai 16 gadu jubileju. Torti nopirku, tortes salūtu, svecīti "1" un svecīti "6" nē, jo nedrīkst, kaut stāv blakus plauktā. Es taču jau esmu veikalā, kas mainīsies, ja manā grozā būs par dažām sīkām lietiņām vairāk? Viesi piebrauc pie vārtiem, piezvana pa telefonu, lai jubilārs noskrien lejā saņemt dāvanas.
Pirktspēja
P
Burts tā pati rūnu zīme vien ir. Patreizējā.
Elvi
E
Henrih,nav jēgas .Mazie un vidējie aizies pa pieskari,lielajā restartā un new world order ir sadaļa ka tie ir jāizformē,tātad velti cerēt ka izdzīvos.
ta nu gan
t
Danusevičs ne jau pirmo reizi norāda, ka mūsu aizliegumi ir absurdi. Diemžēl viņa teiktais dzirdīgas ausis nav atradis. Ko lai saka par mūsu ministriem? Ezis lepns putns- neiespersi, nelidos.
ansis
a
daudz ko nevar nopirkt, nedrīkst darīt... 'Loģiski būtu, ka arī maksājamos nodokļus "atliktu" uz kādu laiku. Tomēr atgādinājumi un sodi tiek rēķināti par katru dienu..
Agra Bitāna teksts
A
reti piemērots pušu interešu aizsardzības instruments ir “nepārvaramas varas” jeb force majeure institūts. Force majeure situāciju rada ārkārtēji, pušu nekontrolējami, neparedzami un nenovēršami apstākļi, kuru dēļ kādai no pusēm nav iespējams pildīt līgumsaistības, kā rezultātā citam līdzējam rodas vai var rasties zaudējumi. Ja tiek pierādīta force majeure situācija, tad šādi otrai pusei radītie zaudējumi nav jāatlīdzina. Līgumsaistību izpilde šajā gadījumā vai nu tiek apturēta uz laiku, kamēr pastāv force majeure situācija, vai arī līgumsaistības tiek izbeigtas, ja to izpilde sakarā ar force majeure gadījumu vairs nav iespējama. Ņemot vērā minētās sekas, ko rada pašreizējā force majeure situācija, aicinām izvērtēt nepieciešamību veikt šādus turpmāk norādītos primāros piesardzības pasākumus:
  • 9
  • 0
dace
d
"Kalpība burtam nogalina saprātu", un rada vislabakos prieksnoteikumus nekaa nedarishanai vispar. Retais ar to nav vel sasakaries. Gan uznemejdarbibas, gan privataa jomaa. Piem., vershaties ar kadu iesniegumu pie kada valsts vai pasvaldibu ieredna. Vispirms sanemsiet uz trijam A4 lapam uzdrukatu skaidrojumu, kur galvenaa rakstu zime ir §§§, un vel dazhi burti ari. Talak sekos - pamatojoties uz sho, tas un tas nav shobrid, vai shada veidaa, iespejams. No sakotnejas ieceres paliks pari nekas - gandriz nekas. Ja ierednis izdaris kludu, - tikai mieru - ir §§, kas izskaidros, ka taa nav kluda, bet likumiga riciba. Galvena darbibas jega - neatlaut personigai komfortzonai pieskarties/skersot. Arpus ieredna personigas komfortzonas var mirt cilveki, var izputet uznemumi. Strunts, ierednim ir alga, bus pensija un ir §§ dazadam dzives situacijam.
patiesībā
p
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožē.lojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības." ------- Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
  • 12
  • 0
patiesībā
p
klaji bezatbildīga anarhija, iedomāta neierobežota visatļautība un pat demonstratīva patvaļība, apzināti pretlikumīga "revolucionārā pārliecība" un VISIEM OBLIGĀTI saistoša LIKUMA apzināti prettiesiska ignorēšana nogalina gan katru cilvēku personīgi, gan visu sabiedrību kopumā, gan arī valsti kā tādu.
gf
g
Kāpēc ''kalpība burtam''? Vienkārši - iztapība naudai!
Kika
K
Sos idiotiskos ierobezojumus tirzniecibas ierobezojumus veikalos varetu izdomat Ekanomikas ministrijas izcili stulba, aprobezota, slinka, nekauniga Zaiga Liepina.....vajag izpetit, kurs ir EM ministrim Vitenbergam (kuram , skiet nav sajegas ko vins d’ara, kadi ir vina darba pienakumi) ir sagatavojis visus sos reti stulbos, nelogiskos ierobezojumus, kurus sis nejega Vitenbergs ir parakstijis. Latvija ir javeic ierednu nomaina par 90%, jo ir skaidris, ka vini nav jegpilni un nepilda valsts gribu...... Kapec tuksmuldetajs prezis Levits neinicie ierednu nomainu?
Udo Ulbergs
U
Naivi cerēt, ka virsrakstā teikto kāds īsts latvietis saprot! Latviešu divas jaunākās paaudzes noteikti nesaprot, jo nezina, kas ir saprāts. Lai zinātu, kas ir saprāts un kas ar to dažādās situācijās var notikt, ir vajadzīgs saprāts. Latviešu miljonam ir saprāta totāls deficīts. Tāpēc tāda smirdoņa...
oskars
o
Valdibas riciba saja joma , loti lidzinas Haseka un Orvela labakajiem paraugiem- dzils idiotisms ...
trusis nejaukais
t
bet reaali paradoksaala ir tautieshu "pareizo" agresiivaa reakcija pret cilveekiem kas atbalsta Govzemu, jo neiecietiibai buutu jaabuut nevis pret Govzema atbalstiitaajiem bet gan tieshi pret esosho varas paarvaldi, jo Govzems & Co var atrast dzirdiigas ausis tikai kad valdiiba nav speejiiga pildiit pienaakumus!
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Par lielāko stulbuma pazīmi es uzskatu policijas priekšnieka norādi uzskatīt divu mājsaimniecību atrašanos vienā autiņā par nelikumīgu pulcēšanos. Tagad ir jāpārkāpj panti par cilvēka atstāšanu nāves draudos jo traumētu cilvēku vāģī ņemt nedrīkst, ja viņš tev svešs.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Līdz šim, braukdams pie acu ārsta, ņēmu līdz arī kaimiņu veceni, jo viņa nespēj iekāpt autobusā. Tagad viņai jāpaliek aklai, jo es likumu nepārkāpšu.
  • 16
  • 2
Krievs
K
Toties 100 mājsaimniecību atrašanās 1.tramvajā 20 cm vienam no otra kopš jaunajiem maršrutu sarakstiem ir OK. Tautisko Rīgas koalīciju kritizēt aizliegts!
  • 27
  • 2
Logičeskijs
L
Priekšrakstu, noteikumu un likumu nepildīšana, bet visaptveroša cīņa pret amatpersonu (kam ir formastērps vai īpaša kleita) patvaļu - veselā saprāta saglabāšanas priekšnoteikums.
zvirbulēns
z
Zināšanai : EM darbība ir vairāk kaitējusi Latvijai, ne kā tai līdzējusi. OIKistu afēras - visas tik ar ekonomikas ministrijas ierēdņu, ministru ziņas. Tā saucamo investoru sildīšana ar EM rosinātajiem valdības lēmumiem šos atbrīvot no nodokļu maksāšanas, kā rezultātā kropļots tirgus un konkurence. Totāls kretīnisms ar tā saucamajiem klimata izmaiņu projektiem.utt. utt. Īsi sakot, būtu labi, ja to zemdeķa virtuvi, dažāda kalibra darboņu šmorētavu kāds aizslēgtu ciet vai vismaz krietni pakratītu. Ja mēs ieskatītos tajā kantorī, mati stāvus saceltos, ko tik vīriņi tur nesadara.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē