Vienu balsi atgūs arī Latvijas Reģionu apvienības frakcija, kurā pēc Artusa Kaimiņa izstāšanās tagad ir septiņi deputāti. D. Liepiņš līdz sprieduma paziņošanai nevarēja piedalīties Saeimas un tās komisiju sēdēs, bet deputāta mandātu saglabāja un bija arī LRA frakcijas priekšsēdētājs. Uz vaicāto, ko apvienībai nozīmē tas, ka no aktīvās politikas aizies viens no tās līderim, LRA priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars Dienai sacīja: «Tiesu vara ir neatkarīga, un tās spriedumu mēs respektējam.»
Savukārt D. Liepiņš ir citos uzskatos. Pret politiķi bija ierosināta krimināllieta par nepatiesu ziņu sniegšanu amatpersonas deklarācijā. D. Liepiņš stāstīja - līdzīgos gadījumos, kad konstatētas nepilnības amatpersonu deklarācijās, Saeimas deputātiem piemēroti administratīvie sodi. «Man bija naiva cerība, ka Augstākā tiesa ir godīga, bet tagad sabruka ilūzijas arī par Augstāko tiesu. Mums ir politiski angažēta tiesu sistēma,» uzskata D. Liepiņš. Viņš neplāno aiziet no politikas, «kurā gāju nevis darbu meklēt, bet tāpēc, ka redzēju - valsts tiek nepareizi pārvaldīta.» D. Liepiņš ir uzņēmējs, un zaudētais darbs Saeimā viņu neuztrauc.
D. Liepiņš bija vērsies arī Eiropas Cilvēktiesību tiesā par liegumu viņam piedalīties Saeimas sēdēs. Augstākās tiesas spriedums nav pārsūdzams. Aģentūra LETA ziņo, ka viņam piemērots sods trīs minimālo mēnešalgu apmērā, kas ir 1080 eiro. Pirms ievēlēšanas Saeimā D. Liepiņš bija Jelgavas domes deputāts un atradās opozīcijā pašvaldībā ilgi pie varas esošajam mēram Andrim Rāviņam (ZZS).