Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Par RTU Jūras akadēmijas direktoru izraudzīts Goreļikovs

Par Rīgas Tehniskās universitātes Latvijas Jūras akadēmijas (RTU LJA) direktoru konkursā izraudzīts akadēmijas asociētais profesors Dmitrijs Goreļikovs, aģentūru LETA informēja RTU pārstāve Dita Arāja.

RTU LJA attīstības stratēģijā jaunais direktors piedāvājis paaugstināt studiju kvalitāti, digitalizējot studiju procesu, veidojot video lekcijas, studiju procesā izmantojot 3D un virtuālās realitātes tehnoloģijas, kā arī studiju kursu veidošanā vairāk iesaistīt nozares vieslektorus un studijās integrēt pētniecības procesā gūtās zināšanas. Savukārt zinātnes kvalitāti iecerēts kāpināt, iesaistot visu studiju līmeņu studentus pētnieciskajos projektos un attīstot studentu pētniecības prasmes.

Jaunais direktors apņēmies arī paaugstināt RTU LJA akadēmiskā personāla konkurētspēju, nodrošināt akadēmijas zinātnieku aktīvu iesaisti lokālu un starptautisku konsorciju zinātniskajos projektos un palielinot ar ārējiem līdzautoriem kopā veidotu zinātnes projektu un publikāciju skaitu.

Tāpat Goreļikovs apņēmies palielināt industrijas partneru iesaisti inovāciju procesā, kā arī atbalstīt RTU LJA mācībspēku piedalīšanos zinātnes projektos un līgumdarbos.

Goreļikovs bakalaura un maģistra grādu ir ieguvis Rīgas Aviācijas universitātē, savukārt inženierzinātņu doktora grādu - RTU. Kopš 2013.gada viņš dažādos amatos strādā LJA, ieņemot gan Jūras transporta nodaļas docenta amatu, gan vadot minēto nodaļu, gan arī ieņemot asociētā profesora amatu RTU LJA Kuģošanas drošības, navigācijas un kravu pārvadājumu tehnoloģiju katedrā. Goreļikova pētnieciskās intereses saistītas ar būvniecības un transporta inženierzinātnes nozari - ūdens transportu un infrastruktūru.

RTU LJA ir akreditēta jūrniecības profesionālās izglītības un zinātnes institūcija, kurā studijas notiek atbilstoši starptautiski reglamentētām studiju programmām jūrniecības nozarē un kas izsniedz starptautiski atzītus diplomus. Par RTU autonomu struktūrvienību LJA kļuva pirms gada, 2022.gada 1.novembrī, saglabājot akadēmijas nosaukumu, identitāti un tradīcijas. Savukārt šā gada 1.aprīlī RTU pievienojās Liepājas Jūrniecības koledža.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas