Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Slimnīcu padara draudzīgāku

Mūsu telpas ir palielinājušās par aptuveni 40 procentiem, varēsim tur attīstīt spēļu, smilšu terapiju, paplašināt mākslas un mūzikas terapiju, mēs esam ļoti tuvu Eiropai — dažus no ieguvumiem, ko dos svaigi renovētās telpas 7.bērnu psihiatrijas nodaļā Bērnu slimnīcā Gaiļezerā, uzskaita psihiatrijas profesore Raisa Andrēziņa. Pirmdien slimnīcā atklāja gan šīs, gan arī renovētās telpas 1.somatiskās pediatrijas nodaļā un medicīniskās ģenētikas klīnikas laboratorijā. Galvenais šo darbu mērķis — padarīt slimnīcu draudzīgāku mazajiem pacientiem.

Telpu renovācijas darbi slimnīcā sākās, kad noslēguma posmā jau bija ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu veiktais projekts — slimnīcas jumta seguma remonts, logu nomaiņa un ventilācijas sistēmas rekonstrukcijas projekts. Telpu renovācija izmaksā 895 200 latu, kas tiek maksāti no valsts galvotā aizdevuma līdzekļiem.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Arī nākamo nedēļu prognozē aukstu

Šīs nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā kļūs siltāks un sniegotāks, bet svētdien atsāksies gaisa temperatūras pazemināšanās, un nākamā nedēļa gaidāma auksta, prognozē sinoptiķi.

Ledlauzis Varma devies lauzt ledu Rīgas jūras līcī

Trešdien pēc Rīgas ostas kapteiņa rīkojuma ledlauzis "Varma" atstājis piestātni un devies darbā Rīgas jūras līcī, aģentūru LETA informēja Rīgas brīvostas pārvaldē.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas