Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Krievija

Navaļnijs sola pēc atlabšanas atgriezties Krievijā(6)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas Vācijā turpina atlabšanu pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo indi Novičok, ceturtdien solījis atgriezties Krievijā, lai turpinātu atbalstīt politisko opozīciju.

Krievija izsludinājusi meklēšanā Tihanovsku(24)

Krievijas Iekšlietu ministrija izsludinājusi meklēšanā Baltkrievijas opozīcijas līderi Svetlanu Tihanovsku, liecina ministrijas meklēšanā izsludināto personu datu bāzes informācija. Ja Tihanovska atradīsies Krievijas teritorijā, viņa tiks aizturēta.

Habarovskā aizturēts apgabala bijušā gubernatora dēls(1)

Krievijā aizturēts bijušā Habarovskas apgabala gubernatora Sergeja Furgala dēls, pirmdien vēsta neatkarīgā radiostacija Eho Moskvi, norādot, ka saskaņā ar neapstiprinātām ziņām Antonu Furgalu varētu apsūdzēt par protesta akciju organizēšanu sava apcietinātā tēva atbalstam.

Navaļnijs sūdzēs tiesā Putina preses sekretāru(18)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs ceturtdien pavēstīja, ka sūdzēs tiesā Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretāru Dmitriju Peskovu, kas nule kā apgalvojis, ka ar Navaļniju strādā ar ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) speciālisti.

Navaļnijs izrakstīts no Berlīnes klīnikas(14)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs izrakstīts no Berlīnes Universitātes klīnikas Charite, kur viņam tika sniegta medicīniskā palīdzība pēc saindēšanas ar Novičok grupai piederošu nervus paralizējošu kaujas vielu, trešdien paziņojuši mediķi.