Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 20. jūlijs
Ramona, Ritma

Kino/TV

Foto: Pirmizrādi piedzīvo Ināras Kolmanes filma Mātes piens

Vakar, 1. februārī, svinīgā gaisotnē kinoteātrī Splendid Palace notika režisores Ināras Kolmanes filmas Mātes piens nacionālā pirmizrāde, pulcējot kopā filmas radošo komandu un kultūras ļaudis. No šodienas filma ir skatāma kinoteātros visā Latvijā, informēja filmu studijas Deviņi pārstāve Inga Zālīte.

Latvijā uzņems vērienīgu korejiešu vēsturisko filmu

Latvijas producentu kompānija Film Angels Studio sadarbībā ar Dienvidkorejas kompāniju Hive Media Corp. un franču kompāniju Keystone Films realizē nozīmīgu Korejas kinoprojektu — spēlfilmas HARBIN uzņemšanu Latvijā. Filmēšanas darbu norise plānota 2023. gada janvārī un februārī Rīgā, Cesvainē, Reņģē, Stendē, Kuldīgā un Liepājā, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Triestes starptautiskajā filmu festivālā balvu saņem Lindas Oltes topošās filmas projekts

Jau piekto gadu janvārī Triestes starptautiskajā filmu festivālā Itālijā tiek piešķirtas balvas Baltijas valstu un Itālijas kinematogrāfistu sadarbībā topošiem filmu projektiem. Šogad ar starptautiskās komisijas lēmumu apbalvoti trīs projekti, un viens no tiem, režisores Lindas Oltes iecere Bērns, top kā producenta Matīsa Kažas veidota sadarbība ar Itālijas un Lietuvas kolēģiem, informēja Nacionālā Kino centra filmu nozares informācijas speciāliste Kristīne Matīsa.

Filmas Mātes piens filmēšanas aizkadri

Režisores Ināras Kolmanes filma Mātes piens uz Latvijas kinoekrāniem būs skatāma no 2. februāra, bet tagad piedāvājam uzzināt par filmas tapšanas aizkulisēm.