Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Piektdiena, 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde

Rīgas mežu arboristi un dārznieki vēl pirms pavasara sakopuši teju 400 koku vainagus(2)

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas meži daļas Dārzi un parki Rīdzenes iecirkņa arboristi un dārznieki pabeiguši dekoratīvo koku vainagu kopšanu 389 kokiem – ikgadējos liepu vainagu kopšanas darbus Brīvības bulvārī, laukumā ap Brīvības pieminekli, Ziedoņdārzā, Mežaparkā Atpūtas alejā, kā arī gobas Esplanādē, 11.novembra krastmalā un Latvijas Nacionālās operas un baleta skvērā, portālam Diena.lv pavēstīja SIA Rīgas meži pārstāvis Edgars Vaikulis.

Tele2 aptauja: Ģimenes Latvijā televīzijas pārraides kopā vairs neskatās(4)

Vairāk nekā pusē jeb 51% Latvijas mājsaimniecību katrs ģimenes loceklis izvēlas savas televīzijas pārraides un skatās tās atsevišķi no pārējiem ģimenes locekļiem, noskaidrots mobilo sakaru operatora Tele2 veiktajā aptaujā. Tāpat 43% atzīst, ka katrs ģimenes loceklis televīzijas pārraides skatās savā ierīcē – televizorā, datorā, planšetē vai telefonā, tādējādi izvēloties sev ērtāko formātu.

Kāzu svinību tendences 2020. gadā

Tāpat kā ļoti dažādas ir līgavu un līgavaiņu personības, tik dažādos veidos var nosvinēt arī kāzas – scenāriju ierobežojums ir vienīgi fantāzijas lidojuma un atvēlētā budžeta līdzsvars. Taču ik gadu pamainās tendences attiecībā uz kāzu dizainu, ziedu izvēli, tērpiem un tā tālāk. Kas aktuāls 2020. gadā?

FOTO: Ķemeros sāk atjaunot kultūrvēsturisko parku un ūdenstorni(2)

Jūrmalā sākta kultūrvēsturiskā Ķemeru parka pārbūve un atjaunošana. Tāpat tiek pārbūvēts un atjaunots ūdenstornis, kā arī sākta apkārtējās teritorijas labiekārtošana. Ķemeru attīstībai piesaistīti līdzekļi trīs dažādos Eiropas Reģionālas attīstības fonda (ERAF) projektos. Projektu kopējās izmaksas ir 12,25 miljoni eiro, no tām ERAF līdzfinansējums – 7,63 miljoni eiro, portālu Diena.lv informē Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Elita Cepurīte.

Latvijas Pasts izdod pastmarku ar vēsturisku buru motorkuģi Eurasia

Latvijas Pasts izdevis jaunu pastmarku sērijā XlX gadsimta vēsturiskie kuģi, un uz tās attēlots 1925.gadā Engures novadā būvēts četru mastu buru motorkuģis Eurasia (Eirāzija), portālu Diena informēja pastā. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 31.janvārī Rīgas 10.pasta nodaļā no plkst.8 līdz 20.

Rūgtie liķieri © DIENA

Kontrastainais saldā un rūgtā aromāta un garšas sajaukums ir pārsteidzoši pretrunīgs, taču vienlaikus pievilcīgs. Tieši tāpēc rūgtie liķieri tiek pasniegti dažādās situācijās, sākot no eleganta aperitīva un beidzot ar lauciniecisku gremošanas darbības uzlabotāju. Un tieši tāpēc tieši rūgto liķieru kategorijā ir daudz vairāk klasisko liķieru nekā citās. Rūgtie arī īpaši patīk bārmeņiem, jo to ne ar ko nesalīdzināmā garša piešķir īpašu niansi kokteiļiem un garajiem dzērieniem. Piemēram, rūgtais Angostura piešķir īsto slīpējumu neskaitāmām kokteiļu receptēm.