Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sociālā aprūpe

Janvārī Covid-19 konstatēts kopumā 80 sociālās aprūpes iestādēs

Šomēnes Covid-19 gadījumi konstatēti kopuma 80 sociālās aprūpes iestādēs Latvijā, pirmdien Latvijas Pašvaldību savienības videokonferencē informēja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Direktora vietniece attīstības un epidemioloģiskās drošības jautājumos Ilona Liskova.

Vīrusa draudi maina sociālo pakalpojumu

"Mūsu darbā ir zināma līdzība ar policijas un mediķu darbu – viņi arī nevar atteikties doties uz izsaukumu tikai tāpēc, ka izplatās infekcija. Neatliekamā palīdzība un policija tradicionāli ir kā neatliekamie, ārkārtas dienesti, savukārt sociālo pakalpojumu vide, kurā mēs šobrīd strādājam, jau pietuvinās, kļūst līdzīga mediķu un policijas darbam. Mēs arī nevaram atteikties, mums arī brīžiem ir ļoti operatīvi jāreaģē," intervijā saka Rīgas domes Labklājības departamenta direktora vietnieks, Sociālās pārvaldes priekšnieks Mārtiņš Moors.

Sociālās aprūpes centrā Eleja konstatēts Covid-19

Elejas sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā četrām personām ir apstiprināta saslimšana ar Covid-19, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide