Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pļaviņas

Ledus krāvumi Pļaviņās vilina daudzus

Šajā nedēļas nogalē Pļaviņas ir visai populārs galamērķis - cilvēki dodas vērot ledus krāvumus Daugavā un vietām applūdušo pilsētu. Jau vēstīts, ka ūdens līmenis arī svētdien Daugavā aizvien ir ļoti augsts, tomēr pamazām krītas, tādēļ applūdusi ir vairs tikai viena ēka - mūzikas skola.

Pļaviņās applūdusi vairs tikai viena ēka

Pļaviņu novadā situācija svētdien salīdzinājumā ar sestdienu nav būtiski mainījusies, ūdens līmenis gan nedaudz krities un no piecām iepriekš applūdušajām mājām dienas vidū ūdenī pamati ir tikai mūzikas skolas ēkai, aģentūrai LETA pastāstīja Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde (Jēkabpils reģionālā partija).

Sestdiena Pļaviņās

Aculiecinieka foto no Pļaviņām, kur sestdien Daugavas ūdens līmenis joprojām ir virs kritiskās atzīmes, bet turpina lēnām pazemināties. Applūdušas vairākas ēkas, tostarp mūzikas skola.

Pļaviņās joprojām applūdušas vairākas ēkas, arī mūzikas skola

Lai arī nakts laikā ūdens līmenis Daugavā ir nedaudz krities, Pļaviņās joprojām applūdušas ir vairākas ēkas, tostarp Jauniešu iniciatīvu centra un mūzikas skolas ēkas, aģentūru LETA informēja Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide