Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mirstība

Latvijā mirstība ar diagnosticētu Covid-19 pārsniedz vidējo rādītāju ES

Latvijā aizvadītās nedēļas laikā ir turpinājusi samazināties mirstība ar diagnosticētu Covid-19, tomēr tā joprojām nedaudz pārsniedz vidējo mirstības rādītāju Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), liecina Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Mirstības ar Covid-19 līmenis Latvijā aizvien augstāks nekā vidēji ES/EEZ

Latvijā aizvadītās nedēļas laikā ir turpinājusi samazināties mirstība ar diagnosticētu Covid-19, tomēr tā joprojām pārsniedz vidējo mirstības rādītāju Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), liecina Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

RAKUS īpašā darba grupā izvērtēs Covid-19 mirstības rādītājus

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) izveidota īpaša darba grupa, lai izvērtētu augstos Covid-19 mirstības rādītājus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma sacīja RAKUS valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis.

Latvijā septiņas reizes augstāka mirstība ar Covid-19 nekā vidēji ES

Latvijā iepriekšējās nedēļas beigās bija gandrīz septiņas reizes augstāka mirstība ar diagnosticētu Covid-19 nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ) valstīs, liecina Eiropas Slimību un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Latvija sasniegusi augstāko mirstības līmeni ar diagnosticētu Covid-19 ES/EEZ valstu vidū

Pagājušajā nedēļā Latvija ir sasniegusi augstāko mirstības līmeni ar diagnosticētu Covid-19 starp Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīm, apsteidzot Rumāniju un Bulgāriju, kurās līdz šim bija augstākie mirstības rādītāji ar Covid-19, liecina Eiropas Slimību un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide