Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Mātes piens

Ņujorkā sācies sestais Baltijas filmu festivāls

Turpinot 2018. gadā dibinātu tradīciju, 8. novembrī atklāts jau sestais Ņujorkas Baltijas filmu festivāls (NY BFF), piedāvājot jaunākās filmas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Festivāls notiek gan klātienē (8.–12.11.), gan ASV teritorijā pieejamā tiešsaistes platformā (10.–19.11.), informēja NKC pārstāve Kristīne Matīsa.

No marta Tet TV+ varēs noskatīties filmu Mātes piens

Pēc rakstnieces Noras Ikstenas grāmatas ar tādu pašu nosaukumu veidoto filmu Mātes piens, kas trīs nedēļu laikā kopš izrādīšanas kinoteātros ir kļuvusi par šī gada skatītāko filmu, no 1. marta varēs redzēt izklaides platformā Tet TV+ un Tet TV.

Filma Mātes piens jau otro nedēļu pēc kārtas ir skatītākā filma Latvijā

Režisores Ināras Kolmanes filmu “Mātes piens” pirmajās divās nedēļās visā Latvijā noskatījušies vairāk nekā 25 000 skatītāju. Jau otro nedēļu pēc kārtas filma ir skatītākā filma Latvijā no šobrīd pieejamā filmu klāsta, informēja filmas veidotāju pārstāvji.

Foto: Pirmizrādi piedzīvo Ināras Kolmanes filma Mātes piens

Vakar, 1. februārī, svinīgā gaisotnē kinoteātrī Splendid Palace notika režisores Ināras Kolmanes filmas Mātes piens nacionālā pirmizrāde, pulcējot kopā filmas radošo komandu un kultūras ļaudis. No šodienas filma ir skatāma kinoteātros visā Latvijā, informēja filmu studijas Deviņi pārstāve Inga Zālīte.

Zvans bez mēles. Intervija ar režisori Ināru Kolmani

"Nora Ikstena filmu ir redzējusi, viņai patika. Tas man bija nozīmīgs prieka brīdis. Nora teica, ka uzskata – filma ir neatkarīgs mākslas darbs," saka filmas Mātes piens režisore Ināra Kolmane

Filmas Mātes piens filmēšanas aizkadri

Režisores Ināras Kolmanes filma Mātes piens uz Latvijas kinoekrāniem būs skatāma no 2. februāra, bet tagad piedāvājam uzzināt par filmas tapšanas aizkulisēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide