Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +18 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Latvijas Dizaina gada balva

Noskaidroti Latvijas Dizaina gada balvas 2024 uzvarētāji

Piektdien, 24. maijā, Rīgas cirkā tika paziņoti Latvijas Dizaina gada balvas (LDGB) 2024 ieguvēji piecās kategorijās, godinot labākos dizaina darbus produktu, pakalpojumu, komunikācijas, vides un digitālo risinājumu jomās. Grand Prix un Kultūras ministrijas prēmiju 2000 eiro apmērā saņēma dizaineres Sarmīte Poļakova un Māra Bērziņa par biotekstilu Pre–Loved. Žūrija piešķīra arī piecas atzinības balvas, un savu speciālo balvu pasniedza arī Patentu valde.

Nosaukti Latvijas Dizaina gada balvas 2023 otrajā kārtā tikušie dizaina darbi

Otrdien, 13. decembrī, publiskoti Latvijas Dizaina gada balvas 2023 otrajā kārtā tikušie dizaina darbi. No rudens pieteikšanās kārtā saņemtajiem 93 darbiem dalībai konkursa otrajā kārtā atlases žūrija izvirzījusi 33 darbus, informēja Latvijas Dizaina centra vadītāja Dita Danosa.

Nosaukti Latvijas Dizaina gada balvas nominanti

Paziņoti Latvijas Dizaina gada balvas nominanti. Žūrija otrajai kārtai un cīņai par balvām piecās kategorijās izvirzīja 30 darbus, informēja Latvijas Dizaina gada balvas projekta vadītāja Barbara Freiberga.

Inovācijas virzītājs. Sarunas par dizainu pasaulē un Latvijā ar nozares speciālistiem

Līdz šā mēneša noslēgumam, 28. februārim, turpinās pieteikšanās Latvijas Dizaina gada balvas 2021 konkursam. Privātpersonas, dizaineri, uzņēmumi un organizācijas, kas izmanto dizainu kā inovācijas virzītāju un rada produktu vai pakalpojumu, var iesniegt savus pēdējos trijos gados tapušos darbus piecās pamatkategorijās: vides un interjera dizains, produktu dizains, grafikas dizains, digitālais dizains, kā arī pakalpojumu, politiku un stratēģiju dizains.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide