Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Trešdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

Lato Lapsa

Kas un kā "pasūtīja" Lato Lapsu un Jurģi Liepnieku

Savā pirmajā intervijā medijiem sarunā ar Guntaru Gūti VID izmeklētāja Inita Lūre norāda: "Man tika pateikts, ka man ir jāatrod jebkas uz šīm personām vai šo personu radiniekiem."

Islāms kāpēcīšiem

Kādas galvenās pamatlietas jāatceras "ierindas" islāma ticīgajam, un ko īsti šī reliģija prasa no cilvēka ikdienā, runājot par piezemētām sadzīves vajadzībām un vēlmēm? Ceļotāja piezīmes, apmeklējot un mēģinot izprast valstis, kurās valda islāms.Musulmaņu skaits pasaulē aug visātrāk – ne tikai dabiskā pieauguma dēļ, bet arī tāpēc, ka islāms vispār no parastā cilvēka viedokļa ir tāda simpātiska, līdz pat mūsu dienām dzīva un savos pamatos ļoti vienkārša reliģija, kur, ja nav vēlēšanās, nevajag neko daudz gudrot un prātot.

Lato Lapsa. Zem Muhameda bārdas

Izdevniecība Dienas grāmata laidusi klajā žurnālista un rakstnieka Lato Lapsas jaunāko ceļojumu grāmatu _Zem Muhameda bārdas, _informēja izdevniecības pārstāve Ieva Grabe.

RSU: Zemes gabals Konsula ielā iegādāts likumīgi un atbilstoši tirgus cenai

Atsaucoties uz šodien, 6. maijā, laikrakstā Diena publicēto Lato Lapsas rakstu Nepamana, ka cena uzskrūvēta, vēlamies norādīt, ka Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) zemes gabalu Konsula ielā 20 Rīgā ir iegādājusies atbilstoši Latvijā esošajiem normatīvajiem aktiem un atbilstoši tirgus cenām par analogiem zemes gabaliem Dzirciema ielas rajonā.

Nepamana, ka cena uzskrūvēta

Deviņās dienās astoņdesmit procentu peļņas - šāds lielisks darījums izdevies kādam 1966. gadā dzimušam Latvijas iedzīvotājam, zemes gabalu 1. martā iegādājoties par 489 000 eiro un jau 10. martā valsts augstskolai - Rīgas Stradiņa universitāte - pārdodot par 900 000 eiro. Pati valsts augstskola mēģina apgalvot, ka zemesgrāmatā, kas skaidri uzrāda iepriekšējā darījuma cenu, neesot pat ieskatījusies, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Milzīgas algas, slēpti kritēriji, izvairīgas atbildes

2007. gadā, kad Juris Gulbis sāka strādāt par Latvijas valsts nosacīti kontrolētās SIA Lattelecom valdes priekšsēdētāju un gadā saņēma 109 000 eiro, koncerna apgrozījums bija 211 miljonu eiro un peļņa - 54 miljoni eiro. Lai gan tiek apgalvots, ka uzņēmuma vadītāja alga esot piesaistīta tā darbības rezultātiem, astoņu gadu laikā Gulbja vadītā koncerna apgrozījums sarucis līdz 188 miljoniem eiro un peļņa - līdz 30 miljoniem eiro, toties paša uzņēmuma valdes priekšsēdētāja alga šajā laikā vairāk nekā četrkāršojusies un pērn jau pārsniegusi pusmiljonu eiro, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Belte: LTV meklē risinājumus papildu finansējuma piesaistei

Pašreiz Latvijas Televīzijas (LTV) vadība meklē risinājumus, lai piesaistītu papildu finansējumu no sponsoriem un komercdarbības, veiktu ietaupījumus un nodrošinātu sabalansētu sabiedriskā pasūtījuma izpildi, aģentūrai LETA sacīja LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide