Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Ķemeri

Sāk Ķemeru teritorijas kompleksu attīstīšanu

Jūrmalas pilsēta sākusi būvprojekta izstrādi daudzfunkcionālā dabas tūrisma centra izveidei Ķemeros un mežaparka labiekārtojumam. Tiek izstrādāts arī topošā izglītojošā dabas tūrisma centra ekspozīcijas tehniskais projekts, portālu Diena.lv informēja Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Elita Cepurīte.

Vai ir Jūrmala pēc Majoriem?

Iepazīties ar Slokas čigāniem un varbūt pat iekļūt viņu uzņemtajā filmā, izstaigāt teritoriju, kurā nesatiktos pat Lāčplēsis ar Melno bruņinieku, un līdz galam novērtēt Ķemeru potenciālu – to visu var, aizbraucot tikai dažas pieturas garām "pierastajai" Jūrmalai.

Ķemeru sanatorija sāk pacelt galvu

Līdz Ķemeru sanatorijas atklāšanai atlikuši divi gadi. Tās kritiskais stāvoklis nav spējis nobiedēt uzņēmumu Park Hotel Kemeri, kura akcionāri ir Krievijas pilsoņi. Jūrmalas pašvaldība norāda, ka viss norit pēc plāna, un ir apmierināta ar dialogu, kāds izveidojies ar jaunajiem īpašniekiem. Pagaidām gan nekādi būvdarbi nav sākti, bet ieceres iezīmējas arvien skaidrāk, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Ķemeru atdzimšana - apmēram piecu gadu laikā

Aptuveni piecos gados degradētā Ķemeru teritorija varētu piedzīvot pārmaiņas, kļūt pievilcīga uzņēmējiem un tūristiem, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide