Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Kalnciema kvartāls

Kalnciema kvartāla galerijā skatāma divu ukraiņu mākslinieču izstāde

No 16. jūnija līdz 6. jūlijam Kalnciema kvartāla galerijā būs skatāma divu ukraiņu mākslinieču izstāde - Ludmilas Natsvlišvili izstāde Kara dienasgrāmata un Viktorijas Rikhtik izstāde Zaudētie sapņi. Izstādes atklāšana notiks 16. jūnijā plkst. 19.00.

Kalnciema kvartāla galerijā skatāma Aijas Putniņas personālizstāde

Kalnciema kvartāla galerijā no 12. marta līdz 2. aprīlim būs skatāma mākslinieces Aijas Putniņas personālizstāde, kur viņa pievērsusies īslaicīgajām gaismas un debesu parādībām uz dabas cikliskuma fona, un šajos darbos kā glezniecības tehniku atklājusi krāsu zīmuļus.

Sapņu zeme akvarelī. Mākslinieks un režisors Kārlis Vītols piedāvā doties ceļojumā pa Ameriku

Kalnciema kvartāla galerijā līdz 21. oktobrim aplūkojama mākslinieka un režisora Kārļa Vītola jaunākā personālizstāde ar nosaukumu Ceļojums uz Ameriku, kurā viņš izdzīvojis savu realitātē nepiepildīto sapni par došanos uz Amerikas Savienotajām Valstīm. "Es piedzimu Padomju Savienībā, kuru no Rietumu pasaules šķīra biezs dzelzs priekškars un kurā Amerika šķita kaut kas tāls un nesasniedzams," sarunā ar laikrakstu Diena stāsta mākslinieks.

Kalnciema kvartālā sākas jauns brīvdabas koncertu cikls

Sākot no 7. jūlija līdz septembrim, katru otrdienas vakaru plkst. 19.30 Kalnciema kvartālā koncertus sniegs rūpīgi izvēlēti un atpazīstami Latvijas mūziķi, un katru reizi viesosies arī īpašais viesis – vakara patrons, informēja koncertu rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide