Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Ineta Radeviča

Radeviča atkāpjas no LVS vadītājas amata un izplata paziņojumu

Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valde ir apstiprinājusi Inetas Radevičas 2018. gada 27. novembra iesniegumu ar lūgumu atbrīvot no valdes priekšsēdētājas jeb prezidentes amata pienākumu pildīšanas. Turpmāk valdes priekšsēdētāja funkcijas pildīs LVS viceprezidenti Andris Smočs un Jānis Upenieks, kuriem ir tiesības pārstāvēt biedrību atsevišķi, vēsta savienība.

Radeviča: Apzināti neesmu lietojusi aizliegtus medikamentus

Karjeru beigusī Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča apzināti nav lietojusi aizliegtus medikamentus, taču saprot, ka neatļauto vielu atrašana organismā neatbrīvo no atbildības, vēsta viņas ieraksts sociālajā vietnē Instagram

Radevičai Londonas OS konstatētas pozitīvas dopinga analīzes

Karjeru beigušajai Latvijas tāllēcējai Inetai Radevičai, kura tagad pilda Latvijas Vieglatlētikas savienības (LBS) prezidentes pienākumus, pēc atkārtotām pārbaudēm konstatētas pozitīvas dopinga analīzes Londonas olimpisko spēļu laikā.

Radeviča: Es gribu vienot vieglatlētikas sabiedrību

Bijusī Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča ir pieņēmusi jaunu izaicinājumu. Nākamajā trešdienā paredzētajā Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kongresā 35 gadus vecā Radeviča kandidēs uz LVS prezidenta amatu. "Man ir sava vīzija. Esmu par to, lai masveidība pārtop augstu sasniegumu sportā," Dienai skaidroja Ineta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide