Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Tehnoloģijas

Apple cīnās ar pirmo masveida vīrusu

Kompānija Apple paziņojusi, ka patlaban veic pasākumus, lai atbrīvotos no ļaundabīgas programmatūras, kas atrasta vairākās populārās AppStore piedāvātās aplikācijās, kuras izmanto viedtālruņu IPhone un planšetu iPad lietotāji Ķīnā.

Sešas galvenās auto pircēju kļūdas: Kā no tām izvairīties?(4)

Automašīnas meklēšana un pirkšana ir interesants process, taču prasa diezgan daudz nervu. Vajadzīgās informācijas trūkums var likt sāpīgi vilties – varat iegādāties nekvalitatīvu preci vai negodīgs pircējs var jūs apmānīt. Kādas kļūdas pircēji pieļauj visbiežāk, un ko nepieciešams zināt pirms iegādāties automašīnu sludinājumu portālā?

Pētījums: Datortehnika skolā neuzlabo skolēnu sekmes(1)

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) pētījums atklājis, ka lielas investīcijas skolu digitalizēšanā un datortehnikā neuzlabo skolēnu sekmes, dažos gadījumos pat, pārlieku liela datoru lietošana, pasliktina tās. 

Super Mario svin 30. jubileju © DIENA(1)

Iespējams, slavenākais videospēļu tēls - itāļu izcelsmes santehniķis Mario un viņa brālis Luidži, svin savu 30. jubileju, kopš abi parādījās Nintendo iekārtas spēlē Super Mario Bro's, vēsta BBC. 

Facebook sasniegts jauns diennakts apmeklējuma rekords(15)

Sociālais tīkls Facebook diennakts laikā piedzīvojis jaunu apmeklējumu rekordu, pavēstīja Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs.Pirmdien Facebook apmeklējumu skaits pirmo reizi vienā dienā pārsniedzis miljardu.Tas nozīmē, ka katrs septītais planētas iedzīvotājs diennakts laikā ir iegājis Facebook, sacīja Cukerbergs.Patlaban Facebook ir reģistrēti 1,5 miljardi lietotāju kontu, kuru īpašnieki vismaz reizi mēnesī apmeklē vietni.Cukerbergs Facebook nodibināja pirms 11 gadiem. Pirms trīs gadiem sociālā tīkla lietotāju skaits sasniedza miljardu.

Aicina apliecināt savu digitālo identitāti(2)

Draugiem.lv sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un citiem partneriem radījuši pirmo sociālo tīklu verifikācijas risinājumu, kurā lietotājs pats var veikt sava profila verifikāciju jeb savas digitālās personības īstuma apstiprinājumu, portālu Diena.lv Kampaņas Valsts ir internetā koordinatore informēja Elīna Kalniņa.

Latvijā būs pieejami Coolpad viedtālruņi(10)

Eiropā līdz šim nepārstāvētais viedtālruņu ražotājs Coolpad paziņojis par darbības sākšanu Eiropā, tajā skaitā arī Latvijā, kur sāks piedāvāt divus viedtālruņu modeļus - Porto un Modena.

Krievija aizliedz Reddit(2)

Krievijas valdība oficiāli aizliegusi sociālo tīklu Reddit, ceturtdien ziņo laikraksts Washington Post.

VIDEO: Ērglis notriec dronu(7)

Kamēr cilvēki vēl diskutē par to kā regulēt no attāluma vadāmo lidaparātu - dronu lietošanu, kāds ērglis Austrālijā problēmu atrisināja pavisam vienkārši - putns lidaparātu notrieca, vēsta tehnoloģiju portāls The Verge.