Laika ziņas
Šodien
Migla
Ceturtdiena, 22. februāris
Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Rietumu Banka palielina kredītlīniju West Kredit līdz 40 miljoniem eiro

Rietumu Banka ir palielinājusi kredītlīnijas apjomu alternatīvā finansējuma uzņēmumam West Kredit līdz 40 miljoniem eiro. Līdzekļi ir paredzēti mazo un vidējo uzņēmumu, kā arī nekustamo īpašumu projektu attīstītāju kreditēšanai.

West Kredit ir viens no lielākajiem alternatīvā finansējuma uzņēmumiem Latvijā un līderis hipotekārās kreditēšanas jomā šajā segmentā. Līdz ar kredītlīnijas palielināšanu kompānija ir iecerējusi plašāk pievērsties dažādu nozaru biznesa kreditēšanas attīstībai, kā arī turpināt stiprināt savas pozīcijas nekustamo īpašumu attīstītāju kreditēšanā.

Komentējot šo darījumu, Rietumu Bankas valdes priekšsēdētaja Jeļena Buraja uzsvēra: “Latvijas biznesa kreditēšana ir viena no mūsu darbības prioritātēm. Piešķirtais finansējums palīdzēs topošajiem uzņēmējiem dažādos reģionos uzsākt biznesu, iegūstot nepieciešamos līdzekļus savu ideju un plānu realizācijai, bet tiem, kas jau strādā – paplašināt darbības mērogu. Rezultātā tiks sekmēta visas valsts ekonomikas attīstība, jo katrs jaunais uzņēmums un jaunais projekts nozīme arī papildu darba vietas, konkurētspējas celšanu, ienākumus valsts budžetā un kopējo iedzīvotāju labklājības līmeņa palielināšanos.”

Savukārt West Kredit padomes priekšsēdētājs Sergejs Maļikovs atzina: “Esam gandarīti par sadarbību ar Rietumu Banku, kas piešķīra nepieciešamo finansējumu ar mērķi attīstīt mazo un vidējo uzņēmumu, un nekustamo īpašumu attīstītāju kreditēšanu. Patlaban no tirgus dalībnieku puses ir vērojams būtisks pieprasījums pēc alternatīva finansējuma, kas ļauj droši un ātri iegūt kredītu biznesa projektu realizēšanai. Mūsu stratēģija ir attīstīt uzņēmējdarbības finansēšanu visā Latvijā, vienlaikus turpinot arī privātpersonu hipotekāro un patērētāju kreditēšanu.” 

Rietumu Banka ir lielākā Latvijas kapitāla banka un viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā. Banka sniedz pilnu pakalpojumu klāstu, fokusējoties uz uzņēmumu kreditēšanu un likviditātes risinājumiem. Rietumu Bankas klienti ir uzņēmumi, kas strādā tādās nozarēs kā zaļā enerģija, pārtikas un preču ražošana, komerciālā un dzīvojama nekustamā īpašuma attīstīšana, celtniecība, importa un eksporta darījumi, loģistika, tirdzniecība, finanšu pakalpojumi, tehnoloģijas u.c.

West Kredit ir pilna servisa alternatīvās kreditēšanas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau gandrīz 30 gadus, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu gan privātpersonu, gan biznesa finansēšanai, ieskaitot kredītus saimnieciskās darbības veikšanai, mājokļa iegādei, kredītus līdz nekustamā īpašuma pārdošanai, pārkreditāciju u.c. Uzņēmumam ir 12,6 tūkstoši klientu, tā kopējais izsniegto kredītu apjoms sasniedz 206 miljonus eiro.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Autobusi uz zaļā ceļa

Eiropas Savienība (ES) ir izvirzījusi mērķi līdz 2050. gadam Eiropu padarīt klimatneitrālu, tomēr patlaban nav plāna, kā atbalstīt tālsatiksmes autobusus pārejā uz oglekļneitrāliem risinājumiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses