To sarunā ar DB atklāj MMM 2011 klubs darbības koordinators Latvijā Jevgeņijs Roščins. Viņš plāno, ka visās Latvijas lielākajās pilsētā būs MMM 2011 klubi, kurus organizēs vietējie cilvēki.
Arī Rīgā ir plānoti septiņi MMM 2011 Klubi, kā rezultātā to dalībnieku skaits varētu pieaugt pat līdz 20 000, turklāt tiek solīta arī reklāmas kampaņa.
Jevgeņijam Roščinam līdz šim ne tiesībaisardzības, ne arī kādas citas atbildīgas iestādes nekādus jautājumus neesot uzdevušas. «Ne no viena neslēpjos un visi, kuriem ir vajadzība vai interese, var mani atrast, jo normatvos aktus ievēroju un neko nelikumīgu nedaru,» tā MMM 2011 klubu darbības koordinātors Latvijā.
Pēc J. Roščina sacītā, MMM ir daudz dažādu struktūru, tostarp arī Latvijā, kuras līdz šim īsti neesot koordinējušas savu darbību, tādēļ arī bijis «pārpratums» ar jaunu cilvēku vēlmi reģistrēt sabiedrisko organizāciju MMM 2011 Klubs.
«Jauniešiem nav pieredzes, tāpēc, visticamāk, notika tā, kā notika, taču viņi ir izņēmuši dokumentus no Uzņēmumu reģistra un neko vairs nevēlas reģistrēt,» skaidro J. Roščins.
Viņš norāda, ka neko aizliegtu nedara, tādēļ arī neesot nepieciešams reģistrēt kaut kādu struktūru. «Neko nepērkam, neko nepārdodam, naudu nepieņemam un, ja MMM 2011 Kluba biedri vēlas apspriest kādus jautājumus – kādas palīdzības, labdarības projektu – vai arī kādu biznesa ieceri, tad tā ir privāta lieta, kuru var apspriest savā dzīvoklī,» tā uz jautājumu par reģistrācijas nepieciešamību skaidro J. Roščins.
Šobrīd MMM 2011 klubs tiek dēvēts par starptautiskās savstarpējā atbalsta kases dalībnieku klubu.
Jau februāra beigās rakstīts, ka nelicencētais uzņēmums MMM 2011, kas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem noguldīt naudu, solot līdz 75% peļņu mēnesī un, iespējams, Latvijā mēģina būvēt finanšu piramīdu, līdzīgi kā deviņdesmito gadu sākumā dibinātās firmas Auseklītis un Colla, uzsākusi savas gaitas sociālajā tīklā Twitter, kur stāsta, ka kāds Latvijas iedzīvotājs jau vienā mēnesī ir nopelnījis 2000 latus.