Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Politika

Smiltēns: LRA ir īstais laiks pārtapt par partiju(5)

Partiju apvienībai Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir īstais laiks pārtapt par partiju, lai politiskais spēks kļūtu stiprāks, ietekmīgāks un jaudīgāks, šodien partijas Latvijas reģionu apvienība (LRA) dibināšanas pasākumā pauda apvienības līderis Edvards Smiltēns.

Levits neplāno apsveikt Lukašenko(48)

Apsveikuma sūtīšana Baltkrievijas prezidentam Aleksandrs Lukašenko nav Valsts prezidenta Egila Levita dienaskārtībā, aģentūru LETA informēja prezidenta padomniece Aiva Rozenberga.

Solījumus izsaka arī domē līdz šim nepārstāvētie spēki © DIENA(4)

Uzrunājot vēlētājus, viena no būtiskākajām programmu sadaļām ir sociālie jautājumi. Diena jau rakstīja par līdzšinējās domes pozīcijas un opozīcijas pārstāvju solījumiem Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu programmās, taču neatpaliek arī tie, kuri domē nav strādājuši nekad vai arī bijuši ievēlēti pirms vairāk nekā desmit gadiem.

Ārpakalpojumu pretinieki © DIENA(5)

Politiskais spēks, kurā nav solistu, – tā partiju KPV LV raksturo tās priekšsēdētājs Atis Zakatistovs, piesakot saraksta aptuvenas aprises un priekšvēlēšanu programmu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. Ar to viņš domāja situāciju, kad partija uz vēlēšanām dodas bez agrākajiem līderiem Artusa Kaimiņa un Alda Gobzema, kas esot bijuši ''odiozas, spilgtas un pretrunīgas personas''.

Ģirģens iesniedz izskatīšanai Saeimā likumprojektus viltus ziņu apkarošanai(28)

Trešdien, 27. maijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iesniedza politiskās partijas KPV LV Saeimas frakcijai sagatavotus grozījumu ierosinājumus divos likumos – likumā Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem un likumā Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums - lai veicinātu viltus ziņu apkarošanu Latvijā. Grozījumi ir izstrādāti iekšlietu ministra pavasara sākumā sasauktās darba grupas viltus ziņu apkarošanai rezultātā, pēc kā iesaistītās iestādes sniedza savus priekšlikumus, informē ministra padomniece Beata Jonite.