Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 1. februāris
Indars, Indra, Brigita, Indris

Politika

Darbs pie valdības deklarācijas ir pabeigts

Topošās koalīcijas partiju pārstāvji piektdien pabeidza darbu pie valdības deklarācijas - daudz pārmaiņu dokumentā vairs nav gaidāmas, sarunā atklāja topošās koalīcijas partiju apvienības Jaunā vienotība (JV) politiķis un potenciālais finanšu ministrs Arvils Ašeradens.

Kariņš: Ministru kandidātu izvēle ir interesanta, bet šķēršļus neredzu

Koalīcijas partneru izvirzīto ministru amatu kandidātu izvēle ir interesanta, un maz ticams, ka kāda no tām valdības veidošanas procesā varētu tikt noraidīta, intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes izteicās pašreizējais Ministru prezidents un vienlaikus arī nākamais premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV).

Partiju apvienība Attīstībai/Par! turpinās pastāvēt

Neskatoties uz to, ka partijas Latvijas attīstībai (LA), Kustība Par, un Izaugsme ir lēmušas turpmāk darboties individuāli, pagaidām nav plānots likvidēt šo partiju apvienību Attīstībai/Par! (AP), aģentūrai LETA atzina Kustības Par līdzpriekšsēdētāja Inese Voika.

Valdības deklarācija varētu būt gatava nākamnedēļ

Topošās koalīcijas partiju apvienību - Apvienotā saraksta (AP), Jaunās vienotības (JV) un Nacionālās apvienības (NA) - veidotā valdības deklarācija varētu būt gatava nākamnedēļ, sarunā ar aģentūru LETA pauda AS frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Kariņš devies dažu dienu atvaļinājumā

Aizejošās valdības vadītājs Krišjānis Kariņš (JV), kuram Valsts prezidents uzticējis veidot arī nākamo Ministru kabinetu, šīs nedēļas otrajā pusē ir devies dažu dienu atvaļinājumā, izriet no publikācijas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.