Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +10 °C
Viegls lietus
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Rīgas brīvosta

Rīgas ostā būtiski pieaudzis pārkrauto konteinerkravu apjoms

Rīgas ostā aizvadītajā gadā, salīdzinot ar 2021. gadu, par 10% pieaudzis pārkrauto konteinerkravu apjoms, turklāt ostas lielākā konteineru stividorkompānija Baltic Container Terminal (BCT) 2022. gadā ir sasniegusi rekordaugstu kravu apgrozījuma rādītāju, par 16% pārsniedzot 2021. gadā iespēto.

Rīgas osta stiprina Latvijas un sabiedroto militārās mobilitātes kapacitāti

Aizvadītā gada nogalē Eiropas Komisija ir apstiprinājusi līdzfinansējumu diviem Rīgas brīvostas projektiem, paredzot nozīmīgas investīcijas ostas transporta infrastruktūrā, kas veicinās ne tikai ostas komerciālo darbību, bet vienlaikus palīdzēs pilnveidot Latvijas un sabiedroto militāro mobilitāti un valsts aizsardzības funkcijas. Apstiprinātie projekti ietvers gan ostas piestātņu infrastruktūras pilnveidošanu, gan pievadceļu pārbūvi un uzlabošanu, gan dzelzceļa infrastruktūras pārbūvi, gan arī ostas tehniskās flotes papildinājumu ar jaunu un daudzfunkcionālu transporta vienību.

FOTO: Uzlabo burāšanas infrastruktūru Rīgā

Lai stiprinātu burāšanas sporta un tūrisma nozares attīstību, kopš 2014. gada Rīgas brīvostas pārvalde sadarbībā ar Rīgas pilsētā esošajām jahtu ostām īsteno dažādus jahtu ostu infrastruktūras uzlabošanas projektus.

Rīgā notiek starptautiska konference par izaicinājumiem beramkravu sektorā

Šonedēļ, 11.-12. oktobrī, Rīgas brīvostas pārvaldē norisinās starptautiska konference Bulk Terminals Riga 2022. Ikgadējo konferenci organizē Beramkravu termināļu operatoru asociācija (Association of Bulk Terminal Operators (ABTO)), kas Rīgā norisināsies sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi. Kā uzsver konferences organizatori – šī ir pirmā iespēja kopš 2019. gada visiem, kas saistīti ar beramkravu transportēšanu, glabāšanu, pārkraušanu un apstrādi, atkal satikties klātienē un apspriest nozarei svarīgus jautājumus.

Rīgas brīvostas flote prezentē peldošo dronu Otter

Vakar, 9. jūnijā, Rīgas brīvostas pārvaldes telpās un pilsētas kanāla akvatorijā notika SIA Rīgas brīvostas flote (RBF) jauniegādātā peldošā drona Otter prezentācija plašākai ekspertu un interesentu auditorijai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide