Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pētījums

Latvijas jauniešu garīgās veselības pētījums iegūst sudraba godalgu prestižā starptautiskā konkursā

Biedrības “MOT Latvija” un izpētes kompānijas “Forta Research” 2021. gadā īstenotais pētījums un uz tā pamata radītā kampaņa par Latvijas jauniešu garīgo veselību nule ir saņēmis augstu – sudraba – novērtējumu prestižajā starptautiskajā konkursā “ESOMAR Research Effectiveness Award 2021”, teikts abu organizāciju kopīgajā paziņojumā.

Tele2 pētījums: Internetā visvairāk kritizē politisko pārliecību, izskatu, seksuālo orientāciju un nodarbošanos

Mobilo sakaru operatora Tele2 #sekosev sociālās kampaņas ietvaros veiktais pētījums atklāj, ka gandrīz puse (47%) Latvijas iedzīvotāju ir saņēmuši negatīvus komentārus interneta vidē par sevi, saviem ierakstiem, nodarbošanos vai hobijiem. Visvairāk negatīvos komentārus internetā saņem jaunieši vecumā no 18-25 gadiem – tos saņem vairāk nekā puse jeb 54%, par veikto pētījumu Tele2 informē portālu Diena.lv.

Pētījumā apšauba pieņēmumu, ka 10 000 stundās jebkurš var kļūt par virtuozu

Populārais mīts, ka trenējot kādu konkrētu prasmi 10 000 stundas, cilvēks tajā neizbēgami kļūs par virtuozu, nepārliecina pētnieces no Keisvesternas Rezerves universitātes Klīvlendā. Proti, lai sasniegtu virtuozitāti, ļoti būtiski ir arī vairāki citi faktori, ne tikai treniņos pavadītais stundu skaits, raksta The Guardian.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide