Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +13 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Nīderlande

Atvainojas Srebrenicā bijušajiem nīderlandiešiem

Nīderlandes valdība oficiāli atvainojusies militārpersonām, kas ANO miera spēku ietvaros 1995. gadā bija nosūtītas uz Bosnijas pilsētu Srebrenicu, taču nespēja novērst serbu spēku īstenoto musulmaņu slaktiņu, kurā gāja bojā aptuveni 8000 cilvēku. Premjers Marks Rite, vienā no karaspēka bāzēm uzrunājot Dutchbat III veterānus, atzina, ka pirms 27 gadiem Bosnijā no viņiem tika prasīts neiespējamais un līdzatbildīga par to ir arī Nīderlandes valdība, raksta AP.

Nīderlande ievieš obligātus Covid-19 sertifikātus

Nīderlandes iedzīvotājiem no sestdienas, lai apmeklētu restorānus, sporta notikumus vai kultūras pasākumus, obligāti būs jāuzrāda sertifikāts, kas apstiprina, ka viņi ir vakcinējušies pret Covid-19, šo slimību pārslimojuši vai ka viņiem ir negatīvs nesen veikta Covid-19 testa rezultāts.

Pazīstamā kriminālžurnālista sašaušana satricina Nīderlandi

Satricinājumu Nīderlandē izraisījusi ļoti pazīstamā kriminālžurnālista Pētera R. de Vrīsa sašaušana uz ielas. Valsts augstākās amatpersonas un karaliskā ģimene notikušo nodēvējusi par šokējošu un neaptveramu, uzsverot žurnālista neremdināmo cīņu pret noziedzību un centienus panākt taisnīgumu, palīdzot policijai atrast vainīgos dažādos noziegumos, vēsta Deutsche Welle.

Nīderlande atceļ stingro karantīnas režīmu

Pēc četriem stingrās karantīnas mēnešiem Nīderlande sper lielu soli ierastās dzīves virzienā, ar trešdienu atceļot vairākus Covid-19 pandēmijas dēļ ieviestos ierobežojumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide