Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Liepājas Mākslas forums

PAiR rezidencē Pāvilostā būs sarunas un mūzika ceļā uz festivālu Liepājas Mākslas forums

Ceturtdien, 25. jūlijā, plkst. 18.00 Pāvilostas mākslinieku rezidencē PAiR ikviens aicināts apmeklēt festivāla Liepājas Mākslas forums ieskaņas pasākumu Šeit un citā saulē. Sarunas un mūzika ceļā uz Liepājas Mākslas forumu, kurā līdz ar pianistiem Rihardu Plešanovu, Robertu Fleicu un dzejnieci Madaru Gruntmani piedalīsies arī mūzikas apskatnieks, koncertzāles Lielais dzintars mākslinieciskais vadītājs Orests Silabriedis

Šogad jau desmito reizi norisināsies festivāls Liepājas Mākslas forums

Mūsdienu mākslas festivāls Liepājas Mākslas forums šogad no 27. līdz 29. septembrim atzīmēs desmitgadi ar tēmu Pēctecība. Apmeklētājiem būs iespēja piedzīvot īpašu pieredzes ceļu septiņos mūzikas, mākslas un laikmetīgās dejas notikumos, kas iedrošinās apzināties gan pašiem sevi, gan apkārtējo un pārlaicīgo pasauli.

Festivāls Liepājas Mākslas forums Liepājas koncertzālē tiks atklāts ar jaudīgu reiva ballīti

Festivāla Liepājas Mākslas forums atklāšanas vakarā, 29. septembrī plkst. 21.00 koncertzālē Lielais dzintars gaidāma jaudīga reiva ballīte, kas tapusi sadarbībā ar Latvijā pazīstamo producenti un dīdžeji Kseniju Kamikazu. Ballītē ar elektroniskās mūzikas setiem uzstāsies vairākas dīdžejes, taču neatkārtojamu atmosfēru radīs pasakainas un savdabīgi krāšņas būtnes un deju performances.

Rudenī norisināsies festivāls Liepājas Mākslas forums

Mūsdienu mākslas festivāls Liepājas Mākslas forums no 29. septembra līdz 1. oktobrim jau devīto reizi sniegs iespēju kultūrmīļiem piedzīvot iespaidiem bagātus laikmetīgās mūzikas, mākslas un dejas svētkus. Šogad festivālam dots vienojošs moto Visi putni skaisti dzied, apzīmējot programmas daudzveidību un krāsainību, ko četrās dažādās pilsētas vietās ierādīs mākslinieki no Skotijas, Latvijas, ASV, Norvēģijas un Spānijas.

Muzikālas performances, izstādes, laikmetīgā deja, videoopera, cirks... Šonedēļ sākas Liepājas Mākslas forums

Jau šajā nedēļas nogalē – piektdien, 30. septembrī plkst. 18.00 līdz ar Berlīnē dzīvojošā latviešu fotogrāfa Iļjas Lipkina personālizstādes atvēršanu tiks atklāts mūsdienu mākslas festivāls Liepājas Mākslas forums. Trīs dienu laikā – no piektdienas līdz svētdienai – apmeklētāji tiks aicināti piedzīvot franču salonmūziku, muzikālas performances un skaņu eksperimentus, laikmetīgo deju, video operu, kā arī Rīgas cirka izrādi un meistarklases.

Liepājas Mākslas foruma laikā atdzīvinās Liepājas metalurga teritoriju

Sestdien, 1. oktobrī plkst. 13.00 Liepājas Mākslas foruma ietvaros pirmoreiz ar dejas mākslu tiks atdzīvināta leģendārās metālapstrādes rūpnīcas Liepājas metalurgs teritorija. Īpaši šim notikumam horeogrāfe un dejotāja Olga Žitluhina un kolorītais mūziķis Juris Kaukulis radījuši muzikālu laikmetīgās dejas izrādi, kas apmeklētājus virzīs iepazīt šo iepriekš nepieejamo, industriālo vietu pavisam jaunā gaismā, informēja festiāla rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide