Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -16 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija

LDDK

Sociālie partneri vēlas piedalīties lēmumu pieņemšanā

''Beidzot mums ir labas ziņas. Valdība pēc gariem ignorēšanas mēnešiem ir sākusi ar mums sadarboties.'' Tāds ir aktuālākais šā brīža valdības sociālo partneru – Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) –, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) un Latvijas Jauno zinātnieku apvienības vēstījums.

LDDK un LBAS organizēs diskusiju par nozaru koplīgumu slēgšanas iespējām

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) piektdien, 15.decembrī, ekspertus, uzņēmējus, politikas un valsts iestāžu pārstāvjus aicina diskutēt par nozaru koplīgumu noslēgšanas iespējām, aģentūru LETA informēja konfederācijas pārstāve Sana Stūre.

LDDK neatbalsta turpmāku algu aplikšanu ar papildu nodokļu likmi

Ceturtdien, 15.jūnijā, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) padome, tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) un Ministra prezidenta biedru, ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu (Vienotība), norādīja, ka neatbalsta turpmāku algu aplikšanu ar papildu nodokļu likmi.

Nacionālā Trīspusējā sadarbības padome atbalsta nodokļu reformas pamatnostādnes

Sociālie partneri – Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), valdības pārstāvji un sadarbības partneri Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ceturtdien Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdē vienojās par sociālo partneru izvirzītajiem nodokļu politikas priekšlikumiem jaunās vidējā termiņa nodokļu politikas izstrādē, portālu Diena.lv informēja grupas pārstāvji.

LDDK: 70% darba devēju bieži trūkst kvalificēta darbaspēka

Latvijā darba devēji saskaras ar ievērojamām grūtībām darbaspēka pieejamībā: 70 procentiem no viņiem pastāvīgi, bieži vai diezgan bieži trūkst kvalificēta darbaspēka, 85 procenti saskaras ar grūtībām atrast tādus darbiniekus, kurus uzņēmums vērtētu kā “labus”. Meklējot darbiniekus, 47% uzņēmumu dod priekšroku speciālistiem ar profesionālo kvalifikāciju (gan vidējo, gan augstāko izglītību), secināms pēc Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) veiktās aptaujas. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide