Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +29 °C
Skaidrs
Piektdiena, 1. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Izglītības un zinātnes ministrija

IZM: Akadēmiskā personāla atalgojums jāpalielina par 43%

Lai aktualizētu studiju vietas bāzes izmaksas, akadēmiskā personāla atlīdzības likmes kopumā būtu jāpaaugstina par 43%, šodien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēdē norādīja IZM Direktora vietniece politikas ieviešanas un monitoringa jomā Diāna Laipniece.

Plāno ieviest jaunu stipendiju pedagoģijas studentiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) plāno ieviest jaunu stipendiju pedagoģijas studentiem, šodien pēc valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmes informēja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (K).

Likvidēs sociālās korekcijas iestādi Naukšēni

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) gatavo likumprojektu paketi, neturpinot jauniešu ievietošanu sociālās korekcijas iestādē "Naukšēni" un sākot iestādes slēgšanas procesu, šodien pēc valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmes informēja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (K).

Grib likt mācīties jūnijā

Latvijā skolas brīvlaiku kopējais ilgums ir 17 nedēļas, kas ir viens no garākajiem starp OECD valstīm. Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP) iesaka pagarināt mācību gadu par divām nedēļām un "nolīdzsvarošanai" noteikt papildu brīvdienas pavasarī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide