Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Interneta veikali

Plāno stiprināt patērētāju tiesību aizsardzību tiešsaistes tirdzniecībā

Ekonomikas ministrija (EM) izstrādājusi un nodevusi starpinstitūciju saskaņošanai grozījumus Negodīgas komercprakses aizlieguma likumā, kuru mērķis ir stiprināt patērētāju tiesību aizsardzību tiešsaistes tirdzniecībā, jo īpaši aizsardzību pret negodīgas komercprakses īstenotājiem.

PTAC saņem 255 iesniegumus par negodīgu komercpraksi kādā interneta veikalā; piemēro maksimālo sodu

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir pieņēmis lēmumu patērētāju kolektīvo interešu pārkāpuma lietā, kurā par konstatētajiem pārkāpumiem SIA KASIJA (turpmāk – Sabiedrība) ir piemērota soda nauda 1580 eiro apmērā (šajā gadījumā maksimāli iespējamā), kā arī uzlikts tiesiskais pienākums izbeigt lēmumā konstatēto negodīgo komercpraksi.

Dreimanis: Latvijā ieradums iepirkties virtuāli saglabāsies arī pēc krīzes

Šopavasar saistībā ar to, ka ir ieviesti tādi Covid-19 izplatību ierobežojošie pasākumi, kas paredz distancēšanos, ir ievērojami pieaugusi e-komercijas popularitāte. Uz Dienas jautājumiem par e-komercijā gūto pieredzi atbild SIA A-birojs Mārketinga un pakalpojumu daļas vadītājs Gustavs Dreimanis.

Baltijā nostiprinās ieradums iepirkties internetā

"Nebūs tā, ka visi cilvēki iepirksies tikai un vienīgi internetā. Ierastie veikali, uz kuriem doties pēc pārtikas, neizzudīs, it īpaši tie veikali, kas atrodas pircējiem ērti pieejamās vietās un piedāvā plašu sortimentu. Katram iepirkšanās veidam ir savas priekšrocības," intervijā uzsver pārtikas preču e-veikala Barbora Latvija valdes locekle Sanita Bērziņa.

Bankām jāinformē VID par iedzīvotāju pirkumiem ārvalstīs reģistrētos interneta veikalos

Bankām, maksājumu iestādēm, pastam turpmāk bez ierunām būs jāsniedz Valsts ieņēmumu dienestam (VID) informācija par Latvijas iedzīvotāju pirkumiem ārvalstīs reģistrētos interneta veikalos. Šādu iespēju politiķi devuši, pērnā gada izskaņā pieņemot likuma izmaiņas, lai arī ārvalstu uzņēmēji par Latvijas iedzīvotāju veiktajiem pirkumiem maksātu pievienotās vērtības nodokli (PVN) mūsu valsts budžetā, sestdien vēstīja telekanāls LNT.

Lietuvas Konkurences padome atļauj Kesko Senukai nopirkt interneta veikalu 1A

Lietuvas Konkurences padome atļāvusi būvniecības, remonta un sadzīves preču tirdzniecības centru grupai )Kesko Senukai_ iegādāties interneta mazumtirdzniecības grupu 1A Group, paziņojusi Lietuvas Konkurences padome. Kesko Senukai jau saņēmusi arī Latvijas Konkurences padomes un Igaunijas Konkurences padomes atļauju iegādāties 1AGroup. Līdz ar to pēc darījuma pabeigšanas Kesko Senukai pārvaldīs interneta veikalus 1A visās trīs Baltijas valstīs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide