Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +18 °C
Viegls lietus
Piektdiena, 30. jūlijs
Valters, Renārs, Regnārs

Gauja

FOTO: Gaujā pie Carnikavas spridzināts ledus

Gaujā pie Carnikavas šopēcpusdien pēc plkst.15 sakustējās ledus, bet dažas minūtes vēlāk tika detonētas arī ledū uzstādītās sprāgstvielas, novēroja aģentūra LETA.

Ledu Gaujā plāno spridzināt tuvāko stundu laikā

Ņemot vērā, ka situācijas nopietnība ar ledus sablīvēšanos Gaujā pie Carnikavas nakts laikā nav īpaši mainījusies, paredzēts, ka jau tuvāko stundu laikā ledus sablīvējums tiks spridzināts, aģentūrai LETA pastāstīja Civilās aizsardzības komisijas vadītājs, Ādažu mērs Māris Sprindžuks (LRA).

Aicina izstrādāt idejas Gaujas Nacionālā parka vārtu tiltam

Starptautiski atzītais arhitektūras ieceru un ideju konkursu rīkotājs Bee Breeders sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aicina arhitektus no Latvijas un visas pasaules iesniegt idejas Gaujas Nacionālā parka vārtu - gājēju tilta projektam, kas varētu atrasties Siguldā.

Rail Baltica lielākie šķērsojumi būs divi tilti pār Daugavu un Gaujas ieleja

Eiropas sliežu platuma trases Rail Baltica lielākie šķērsojumi būs divi tilti pār Daugavu, kā arī Gaujas šķērsojums, savukārt sarežģīts darbs gaidāms saistībā ar Šķirotavas parka šķērsojumu, šodien preses konferencē atzina "RB Latvija" telpiskās plānošanas eksperts Neils Balgalis.

Samazinām slodzi dabai

DAP projekta vadītāja Gunita Laiveniece intervijā Rūtai Kesnerei

Glābēji Ādažos no Gaujas izvilkuši automašīnu

Vakar glābēji devušies palīgā kādam spēkrata īpašniekam, kurš Ādažos ar automašīnu bija iebraucis Gaujā, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.Negadījums noticis Ādažos, Muižas ielas galā. Cilvēki tajā nav cietuši.Automašīna atradusies upē ap desmit metrus no krasta. Glābēji, piedaloties ūdenslīdējiem, ar vinču palīdzējuši automašīnu izvilkt krastā.Kā automašīna nokļuva upē, skaidros Valsts policijas darbinieki.

Gaujā aktivizējas maluzvejnieki

Laika apstākļi, kuri strauji izmainījās nedēļas sākumā, ir labvēlīgi nēģu, lašu un taimiņu migrēšanai no jūras upēs. Uz to ir reaģējuši arī maluzvejnieki. Lai nelikumīgo rūpalu ierobežotu, biedrības Latvijas makšķernieku asociācija (LMA) aktīvisti sadarbībā ar Valsts vides dienesta inspektoriem otrdien, 23.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide