Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ēka

Bijusī CSDD ēka sagaidījusi renovāciju

Bijusī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ēka atgriezusies pie saviem sākotnējiem īpašniekiem – Šveices farmaceitiskās kompānijas F. Hoffmann-La Roche. Aizvadītā gada beigās tika noslēgts pirkuma līgums starp Roche Latvija un Medilink par Roche diagnostikas risinājumu un Sysmex hematoloģisko risinājumu izplatīšanas biznesa Latvijā iegādi.

RTU sliktā stāvoklī esošo ēku sarakstā iekļauta nama grimstošā stūra dēļ

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ēka Kaļķu ielā 1 sliktā stāvoklī esošo ēku sarakstā iekļauta nama grimstošā stūra dēļ, aģentūrai LETA pastāstīja RTU rektora vietnieks Artūrs Zeps.Šī problēma RTU nav jaunums - viens stūris ēkai grimst jau kādu laiku, sacīja Zeps, piebilstot, ka blakus upei esošiem namiem tā nav reta parādība.

Iebrukusī ēka Buru ielā, iespējams, būs jānojauc

SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) piesaistīta neatkarīga būveksperta pilns atzinums par iebrukušo ēku Buru ielā 9, kā arī par blakusesošo ēku gaidāms šo piektdien, aģentūrai LETA pastāstīja RNP pārstāve Santa Vaļuma.Tikmēr pašlaik zināms, ka mājas atjaunošana, ja tā lems tās iemītnieku kopsapulcē, izmaksās ļoti dārgi, tādēļ, pašvaldībai vienojoties ar iedzīvotājiem, māja, iespējams, būs jānojauc.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide