Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Dainis Dukurs

Dainis Dukurs apņēmies nepieļaut Zubkova dalību IBSF kongresā

Tiks darīts viss, lai gaidāmajā Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) kongresā nevarētu piedalīties Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Aleksandrs Zubkovs, medijam Sovetskiy Sport izteicies Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktors Dainis Dukurs. "Centīsimies nepieļaut Zubkova piedalīšanos IBSF kongresā," izteicās Dukurs. "Gatavojamies nosūtīt vēstuli IBSF vadībai, paužot savu nostāju šajā jautājumā."

Dainis Dukurs par Dienvidkorejas skeletonistiem: Malači

Drīz pēc neveiksmīgā ceturtā brauciena, kas Latvijas labākajam skeletonistam Martinam Dukuram maksāja olimpisko medaļu, Martina treneris Dainis Dukurs telefonintervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma atzina, ka dienvidkorejieši - olimpiskais čempions Sunbins Juns un sestajā vietā finišējušais Jisū Kims - izmantoja mājinieku priekšrocības un savu darbu izdarīja godam.

Dainis Dukurs: Šī bija tā reize, kad dopinga pūķim bija jānocērt visas galvas

Latvijas skeletona izlases galvenais treneris Dainis Dukurs sarunā ar portālu Diena.lv ceturtdien dalījās savās pārdomās par Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmumu atcelt 28 krievu sportistiem Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) piespriesto mūža diskvalifikāciju dalībai olimpiskajā spēlēs, kā arī atjaunot viņu rezultātus 2014. gada Soču Olimpiādē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide