Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Amsterdama

Kā perfekcionista radīta

No aizgājušo laiku burvību saglabājušām ielām un seniem kanāliem līdz mūsdienīgai bijušo industriālo rajonu transformācijai – Amsterdama ir mūžam mainīga, kompakta un stilīga pilsēta

Obamas slepenā dienesta aģenti uzdzīves dēļ aizsūtīti mājās no Amsterdamas

Trīs slepenā dienesta aģenti, kuri šonedēļ gādāja par ASV prezidenta Baraka Obamas drošību Amsterdamā, nakts uzdzīves dēļ aizsūtīti mājās un atstādināti no darba pienākumu veikšanas, trešdien vēsta laikraksts The Washington Post.Laikraksts ziņo, ka viens no aģentiem atrasts piedzēries guļam uz grīdas viesnīcas gaitenī.

Džastins Bībers izpelnās kritiku par ierakstu nacisma upures muzeja viesu grāmatā

Milzīgu sašutumu izraisījusi kanādiešu popdziedātāja Džastina Bībera rīcība nacisma upurei Annelīzei Marijai Frankai veltītā muzeja apmeklējuma laikā. Proti, daudzus fanus un mūzikas mīļotājus saniknojis ieraksts, ko dziedātājs atstājis muzeja atsauksmju grāmatā. Muzeja apmeklējums bijis iedvesmojošs, paudis dziedātājs, pavēstot – cerams, meitene būtu kļuvusi par viņa fani.

Amsterdamā notiks Alvja Hermaņa darbu skate

No 2. marta līdz 6. aprīlim Stadsschouwburg Amsterdam teātrī pēc Stadsschouwburg Amsterdam iniciatīvas notiks izrāžu skate Brandstichter 2013: Alvis Hermanis, informē Jaunā Rīgas teātra pārstāve Dagnija Grīnfelde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide