Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 20. jūlijs
Ramona, Ritma

15. novembris, 2022

Iepretī Hersonai Dņepras kreisajā krastā notiek kaujas

Hersonas apgabalā Dņepras kreisajā krastā turpinās kaujas, bet par pilsētu atbrīvošanu runāt ir pāragri, preses konferencē otrdien paziņojis Hersonas apgabala padomes deputāts Serhijs Hlaņs.

Ar siltumu pret saaukstēšanos. Kas un kad darāms?

Sen zināms, ka dažādas sildošas procedūras saaukstēšanās slimības laikā var palīdzēt ātrāk atlabt. Tiesa, ir svarīgi saprast, vai ķermeņa daļu, piemēram, kāju, krūšu, muguras sildīšana, ir piemērota konkrētajā gadījumā. Ja ir, tad izvēlētais “sildelements” ir jāprot arī pareizi lietot. Tikai tad var cerēt sasniegt vēlamo veseļošanās efektu.

Haidajs: Fronte tuvojas lielajām Luhanskas apgabala pilsētām

Luhanskas apgabalā notiek sīvas kaujas, bet Ukrainas aizstāvji virzās tuvāk apgabala lielajām pilsētām, tādām kā Rubižne un Kreminna, platformā "Telegram" un nacionālā telemaratona ēterā pavēstīja Luhanskas apgabala kara administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

SM piešķir 7,959 miljonus eiro kompensācijām LDz

Valdība otrdien atbalstīja līdzekļu piešķiršanu Satiksmes ministrijai (SM) 7,959 miljonu eiro apmērā, lai nodrošinātu normatīvajos aktos noteikto izdevumu kompensēšanu VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) par valsts publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras uzturēšanu un tās izmantošanu dzelzceļa pasažieru pārvadājumiem.

Jaunā režisore Una Cekule: Čata burbuļi burbuļo © DIENA

Šodien, 15. novembrī, LTV1 kanālā plkst. 22 tiks atklāta Latvijas Televīzijas dokumentālo īsfilmu projekta Latvijas kods. Latvija šodien jaunā sezona ar režisores Unas Cekules kinodarbu Viena maza ballīte, kurā, tāpat kā pārējās četrās jaunajās dokumentālajās īsfilmās, tiek meklēta atbilde uz jautājumu, ko nozīmē būt drosmīgam un pieņemt drosmīgus lēmumus.

Visskumjākā ēzelīša draiskās acis. Velta Skurstene (19.12.1930.–12.11.2022.)

Cik paradoksāli – lai arī mūžam noskumušais ēzelītis Ī-ā no 1967. gadā Valsts Jaunatnes teātrī iestudētās izrādes Lācītis Pūks un viņa draugi ir aktrises Veltas Skurstenes mīļākā loma un arī daudzi, kuriem Velta Skurstene līdzās Verai Singajevskai, Antai Krūmiņai un Tamārai Soboļevai ir viena no mīļākajām bērnības balsīm, dzīvē ēzelīša grūtsirdība aktrisei nebija pielipusi ne druskas.

Pārdala finansējumu vairāku kultūras infrastruktūras projektu turpināšanai

Ministru kabinets 15. novembrī pieņēma lēmumu Rīgas pils Konventa (Kastelas) pārbūvē un restaurācijā no nākamā gada ieguldīt Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzekļus, līdz ar to šim projektam iepriekš paredzētais valsts budžeta finansējums 3 945 057 eiro apmērā tiks pārdalīts, lai līdz 2023. gada beigām pabeigtu citus augstas gatavības kultūras infrastruktūras objektus, informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

Kučinskis: Par topošo valdību ir vēl daudz nezināmā

Potenciālās koalīcijas un valdības veidošanas jautājumos par vairākām nozarēm ir vēl daudz nezināmā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma sacīja Saeimas deputāts no Apvienotā saraksta (AS) Māris Kučinskis.

Kalendārs

Novembris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11