Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Citi

Pirmo reizi Rimi Rīgas maratona vēsturē visā trasē varēs šķirot atkritumus

Jau šo svētdien, 11.oktobrī, tiks dots starts Rimi Rīgas maratonam. Pasākuma norisē būtiska loma tiks pievērsta gan dalībnieku drošībai, gan arī vides ilgtspējai un zaļākam dzīvesveidam. Maratonā tiks nodrošinātas iespējas sniegt “otro dzīvi” apģērbam, kā arī pirmo reizi visā trasē tiks nodrošināta atkritumu šķirošana, informē Latvijas Zaļais punkts.

Griņēvičs/Dobrovoļskite pārliecinoši triumfē Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs sporta dejās

Pagājušajā nedēļas nogalē, 3. un 4.oktobrī, Biznesa augstskolā Turība norisinājās Rīgas atklātās meistarsacīkstes (RAM) sporta dejās, ko sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamentu rīkoja Deju centrs Spektrs un Sporta deju klubs Stars. Abas dienas sacensībās dažādās vecuma grupās piedalījās ļoti daudz mūsu valsts vadošo pāru, padarot dalībnieku sastāva ziņā RAM par visu laiku spēcīgākajām, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Briedis: Uzmanību koncentrēju Dortikosa labajai rokai, reizēm izlaižot sitienus ar kreiso

Cīņā par Pasaules boksa supersērijas (WBSS) uzvarētāja titulu, Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla The Ring jostu sestdien Minhenē Latvijas bokseris Mairis Briedis dueļa laikā galveno uzmanību veltīja kubieša Juniela Dortikosa darbībām ar labo roku, saka bokseris intervijā boksa žurnālam The Ring.

Šaha krogs uzvarām © DIENA

Doma laukumā, Tirgoņu ielā 10 atrodas Victory Pub, krogs uzvarām. 1698. gadā šeit atradās holandiešu beķereja, bet pēc 311 gadiem gadiem šīs telpas pārņēma Ivo Gubanovs. Krogu bija paredzēts saukt par Victorian pub, tomēr strādnieki neprecīzi izgriezuši burtus, un pravietiski tas tika nosaukts par Uzvaras krogu. Aizvadot garās naktis darbā, Ivo pirms septiņiem gadiem sāka spēlēt šahu internetā, lai kaut kā aizvietotu kofeīnu. Tas novedis pie tā, ka pēdējos trīs gadus šeit spieto ne tikai ārzemju tūristi, kuri līdzīgi kā Padomju Šerloks Holmss grib sajust Londonas garšu Vecrīgas ielās, bet arī šahisti. Ivo šeit izveidojis Rīgas šaha klubu (Riga Chess Club).

Atpakaļ čempiona tronī © DIENA(1)

Nosvērts un gudrs bokss sestdienas vakarā Minhenē ļāva Mairim Briedim uzveikt kubieti Junielu Dortikosu. Pēc aizraujošas 12 raundu cīņas latvietis uzvarēja pēc punktiem, kas nozīmē, ka viņš kļuvis par Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un žurnāla The Ring jostu īpašnieku pirmajā smagajā svarā un virs galvas varēja celt Starptautiskās Boksa supersērijas (WBSS) turnīra galveno balvu – Muhameda Ali trofeju.