Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

LOK nosauc programmas Olimpiskais drafts sešus finālistus

Pirms mēneša Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pieteica jaunu programmu Olimpiskais drafts, kuras mērķis ir identificēt un atbalstīt individuālo Olimpisko sporta veidu jaunos, talantīgos atlētus vecumā no 16 – 20 gadiem, motivējot sasniegumiem pārejas periodā uz pieaugušo sportu. Nu zināmi šīs programmas seši finālisti, kuri iegūs finansiālu atbalstu, informē LOK.

Valmierā bez pārsteigumiem © DIENA

Favorītu statusu Vidzemes Olimpiskajā centrā apliecināja ciemiņi no Baltkrievijas. 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas maču savā laukumā Latvijas handbolisti zaudēja ar 27:39, līdz ar to cerības iekļūt finālturnīrā ir krietni sarukušas.

Fogelis pārvēlēts LSFP prezidenta amatā

Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis piektdien vēlēšanās ir saglabājis organizācijas prezidenta amatu, informē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) savā Twitter kontā.

adidas peļņa pērn sarukusi par teju 80%

Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs "adidas" pērn strādājis ar 432 miljonu eiro tīro peļņu, kas ir par 78% mazāk nekā 2019.gadā, teikts trešdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

No 8. marta izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem drīkst rīkot sacensības

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no šodienas atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Valdība ļauj no 8.marta rīkot sacensības sportistiem vecumā no 15 gadiem(1)

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no 8.marta atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Bīstams vīruss aptur jāšanas sportu Eiropā(2)

Pēc bīstamā EHV-1 neiroloģiskās formas vīrusa uzliesmojuma Valensijā, Spānijā, Starptautiskā jāšanas sporta federācija (FEI) atcēlusis visas sacensības visās disciplīnās Eiropā līdz marta beigām. Kā ziņots iepriekš, tieši Spānijā startam Tokijas olimpiskajās spēlēs gatavojas Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks, portālam Diena.lv pavēstīja viņa pārstāve Ilze Jansone.