Valsts policijas Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis par braukšanas kultūru Latvijā, traģiskajām pēcjāņu avārijām un par to, līdz kādam vecumam var stūrēt.
Antonija un Dūdars jeb Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainārs Ančevskis par izrādi, bez kuras nav Jāņu, par to, kas Kārlēnam krūzē, un par mūžīgo Ieviņu.
CVK priekšsēdētāja Kristīne Saulīte par to, kāpēc paliek arvien mazāk argumentu, lai attaisnotu neiešanu vēlēt, par obligāto vēlēšanu pieredzi un par uzticības deficītu Latvijā.
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce par to, ko nevar redzēt Muzeju naktī, iešanu laikmetīgās mākslas lauciņā un par divām katarses reizēm.
Atvaļinātais vēstnieks Gints Jegermanis par jaunās ārlietu ministres lielāko izaicinājumu, stratēģisko kļūdu pēc "valodas referenduma" un par to, cik ilgi pastāvēs Krievijas draudi.
Horeogrāfam ir jābūt kā rentgenam – saka horeogrāfe un Latvijas Nacionālās operas baleta māksliniece Milana Komarova (35). Skatoties, kā dejotājs kustas, uzreiz jāsaprot, kur ir viņa stiprā puse, un horeogrāfija jāveido tā, lai izceltu viņa spējas.
Gastroenterologs Latvijas Universitātes profesors Mārcis Leja par to, kā Lieldienas palīdzēja pētīt kuņģa vēža izraisītāju, cik bieži jārij "kobra" un ko labu mums ir devis ledusskapis.
Latvijas Dabas fonda ornitologs Jānis Ķuze par Durbes jūras ērgļu ligzdas tiešsaistes vērošanas desmito sezonu, sajūtām 30 metru augstumā un par to, kas viņu satrauc Latvijas dabā.
Gustavo, Arstarulsmirus, viņš pats arī Gustavs Butelis (45), izdod savu repa tekstu un atmiņu grāmatu, gatavo trešo Lielo koncertu jūnija sākumā un pēc tam arī Gustavo Arēnas Rīga šovu Tagad tikai sākās.
Jānis Kažociņš par strauji labojamu kļūdu Latvijas pirmajā aizsardzības līnijā, Krievijas elites jaunajām bažām un par Ukrainas kara sakaru ar Kluso okeānu.
Es neticu pasaulei, kurā cilvēku var samīdīt līdz nāvei košļenes dēļ, saka aktieris Kārlis Arnolds Avots (27) un stāsta gan par svarīgo aktiera profesijā, gan iejušanos nepiedzīvotā vēsturē.
Vēstīt par Ukrainas kultūru Latvijā un iepazīstināt ukraiņus ar latviešu mūziku. To par savu galveno uzdevumu uzskata ukraiņu dziedātāja, diriģente un muzikoloģe Oksana Nikitjuka (44). Viņas dzīvi mainīja karš – pašlaik viņa ir Valsts akadēmiskā kora Latvija soliste, taču regulāri aizvien koncertē arī Ukrainā un repertuārā pamazām iekļauj latviešu komponistu darbus.