"Pirms šīs spēles biju nedaudz vairāk uztraukusies, bet varbūt tas bija tas veselīgais uztraukums, jo spēle aizgāja diezgan labi," sajūtās jau pēc izcīnītās uzvaras dalījās pirmo spēli ļoti neveiksmīgi aizvadījusī Graudiņa. Uztraukumam varēja būt pamats, jo klupiens pret nomināli vājāko šīs grupas komandu atstātu ļoti maz izredžu iekļūt izslēgšanas turnīrā, lai gan uz to pretendēs pat trīs labākās no četrām komandām. Pēc gana saspringta sākuma, ko Tīnas pāriniece Samoilova skaidroja ar nepieciešamību iepazīt pretinieces, latvietes seta vidū veica vairāku punktu izrāvienu, ieliekot uzvaras pamatu gan pirmajā setā, gan visā spēlē – 21:19, 21:15.
"Ļoti reti sanāk spēlēt pret komandām, kuras nepazīstam. Elites turnīros parasti pretī ir vienas un tās pašas komandas. Interesanti uzspēlēt pret citām komandām, bet nav viegli, jo nezini, ko no tām sagaidīt," skaidroja Samoilova.
Krietni labāk zināmas ir apakšgrupas pēdējās pretinieces kanādietes Melisa Umana-Paredesa un Brendija Vilkersone, pret kurām Tīna un Nastja uzvarējušas divās no septiņām savstarpējām spēlēm.
Bīčvolejbols
Olimpiskais turnīrs dāmām
Graudiņa/Samoilova (Latvija) – Poleti/ Valjente (Paragvaja) 21:19, 21:15
D grupa: 1. Latvija – 3 punkti (1-1; 2:2), 2. Kanāda – 2 (1-0; 2:0), 3. Šveice – 2 (1-0; 2:0), 4. Paragvaja – 2 (0-2; 0:4)
31.VII vēlu vakarā spēlēja Kanāda – Šveice