Smirnovs Šveices čempionātā izceļas ar vārtu guvumu

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs ceturtdien Šveices augstākās līgas (NL) spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un palīdzēja Ženēvas Servette izcīnīt uzvaru.

"Servette" viesos ar 6:2 (4:0, 2:1, 0:1) uzvarēja "Lugano".

Smirnovs pirmā perioda trešajā minūtē guva savas komandas otros vārtus, tobrīd panākdams 2:0. Uzbrucējs šajā spēlē laukumā pavadīja deviņas minūtes un 19 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, reizi bloķēja metienu, uzvarēja trīs no septiņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Trīs rezultatīvas piespēles šajā mačā nopelnīja Ričards Taners.

Citā spēlē Langnau "Tigers" viesos ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzvarēja Ronalda Ķēniņā pārstāvēto "Lausanne".

Ivars Punnenovs "Tigers" vārtos tvēra visus 36 metienus.

Uzbrucējs Toms Andersons laukumā pavadīja deviņas minūtes un 33 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un nopelnīja neitrālu lietderību.

Ķēniņš nospēlēja 17 minūtes un 49 sekundes, no kurām četras minūtes un 44 sekundes pavadītas vairākumā. Uzbrucējs trīsreiz meta pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām visaugstāk ar 63 punktiem 35 spēlēs atrodas "Servette", kas ieņem ceturto vietu. Pozīciju zemāk ar 62 punktiem 34 mačos atrodas "Lausanne", kamēr "Tigers" 40 dueļos tikusi pie 30 punktiem un ieņem pēdējo jeb 12.vietu.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.