Razgalam četri vārti, OHL graujošu uzvaru svin līderpozīciju atguvusī Zemgale/LLU

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Zemgale/LLU pirmdien svinēja graujošu uzvaru, Frenkam Razgalam gūstot četrus vārtus un Jelgavas klubam atgriežoties čempionāta vadībā.

Jelgavas "Zemgale"/LLU mājās pārspēja Hokeja skolu "Rīga" (HS "Rīga") ar 9:0 (0:0, 2:0, 7:0).

Uzvaras vārtus Vladislavs Adeļsons guva tikai 28.minūtē, bet trešā perioda sākumā gados jaunie rīdzinieki "saplīsa" pēc trešo vārtu zaudējuma.

Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja visus 14 viesu metienus pa vārtiem.

Razgals guva četrus vārtus, bet četrreiz rezultatīvi piespēlēja Aleksandrs Visockis. Trīs vārtus guva Ričards Bernhards, bet trīs rezultatīvas piespēles aizsargam Patrikam Ozolam.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Razgals un viesu vārtsargs Olivers Bantersons, kurš vārtos izturēja visu spēli, tverdams 26 no 35 metieniem.

Čempionāta līderes godu ar 46 punktiem 27 spēlēs atguva "Zemgale"/LLU, kas apsteidz "Olimp"/"Venta 2002", kam ir 45 punkti 28 mačos. "Mogo"/LSPA 37 punktus iekrājusi 30 dueļos, "Liepāja" 25 spēlēs nopelnījusi 29 punktus, Daugavpils "Dinaburga" 28 mačos tikusi pie 16 punktiem, "Prizma"/IHS pie 12 punktiem tikusi 26 spēlēs, kamēr HS "Rīga" - 24 mačos.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skola "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepāja".

Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlē "Kurbads".

Iepriekšējā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta "Olimp". Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad "Rīga" neieradās uz sezonas pēdējo maču ar "Kurbads" vienību.

"Olimp" līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.