HK Zemgale/LLU vienas uzvaras attālumā no pirmā titula

Labā ka momentu realizācija nodrošinājusi solīdu pārsvaru sērijā. Latvijas Optibet hokeja līgas (OHL) trešajā finālspēlē HK Zemgale/LLU izbraukumā Volvo sporta centrā apspēlēja pašreizējos čempionus Olimp/Venta2002 ar 3:2. Jelgavas komanda sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 3-0. Ceturtā spēle pirmdien pulksten 19.40 sāksies Inbox ledus hallē Piņķos.

Pēc Zemgales/LLU pārliecinošās uzvaras pirmajā spēlē (5:0) nākamajās divās reizēs uzvarētāju izšķīra viena ripa. Piektdien trešajā spēlē jelgavnieki ieguva triju ripu pārsvaru, tomēr atviegloti uzelpot varēja tikai pēc beigu svilpes. Līdera lomai Zemgales/LLU rindās ir pieteicies Edgars Kulda, kurš šosezon spēlēja arī Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Rīgas Dinamo sastāvā. Otrajā spēlē Kulda iemeta izšķirošo ripu papildlaikā, savukārt trešajā ar gūtajiem vārtiem 37. minūtē izkustināja Jelgavas vezumu. Pēc tam snaipera dotības, spēlējot piecatā pret trijiem, apliecināja Roberts Jekimovs, un pēc Kuldas piespēles Aleksandrs Novikovs panāca triju ripu pārsvaru.

Olimp/Venta2002 rindās Kirils Tambijevs komandai deva cerību uz izglābšanos. Vispirms Tambijevs ar izcili precīzu metienu pats guva vārtus, bet 55. minūtē ar elegantu piespēli Miķeli Rēdlihu izvirzīja vienatnē pret Jelgavas vārtsargu Ēriku Vītolu. Spēles beigu cēlienā Arta Ābola vadītā Zemgale/LLU organizēti un disciplinēti spēlēja aizsardzībā, neļaujot izveidot patiešām bīstamus momentus.

Sērijas rezultāts gan īsti neataino spēku samērus laukumā. Olimp/Venta2002 uzlabojot sniegumu uzbrukuma nobeiguma fāzē, intriga vēl var atjaunoties.