Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Bukarts ar diviem gūtiem vārtiem sekmē Ridera iekļūšanu Čehijas ekstralīgas pusfinālā

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts pirmdien guva divus vārtus viņa pārstāvētās Vītkovices Ridera uzvarā Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla spēlē, sekmējot uzvaru sērijā ar 4-2.

"Ridera" izbraukumā pagarinājumā ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) pārspēja Brno "Kometa", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam topot 4-2.

Bukarts septītajā minūtē guva spēles pirmos vārtus, raidot vārtos vārtsarga atvairīto ripu, bet 40 sekundes pirms otrā pārtraukuma viņš ātrajā uzbrukumā izmantoja piespēli, no vārtu priekšas raidot ripu vārtu kreisajā stūrī un panākot 2:2.

Bukarts no 18 minūtēm un 34 sekundēm laukumā piecas minūtes un divas sekundes spēlēja vairākumā. Viņš sešreiz meta pa vārtiem, reizi bloķēja metienu, kā arī noslēdzos maču ar +/- rādītāju +1

17.minūtē mājinieku labā soda metienu nerealizēja Petrs Holīks, bet uzvaras vārtus pagarinājuma 17.minūtē vairākumā guva Pīters Millers.

Jau ziņots, ka Latvijas aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Liberecas "Bīlī Tygrži" sērijā ar 1-4 zaudēja Hradeckrālovas "Mountfield".

Vēl vienā sērijā Kārļa Čukstes pārstāvētās Tršinecas "Ocelārži" un Prāgas "Sparta" duelī rezultāts ir 3-2 Tršinecas vienības labā.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.