Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Balceram divi gūti vārti un rezultatīva piespēle Šveices čempionāta mačā

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers otrdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot Cīrihes Lions savā laukumā pieveikt uzbrucēja Roberta Cjunska pārstāvēto Lugano komandu.

"Lions" savā laukumā bija pārāki ar rezultātu 5:2 (11, 1:1, 3:0), bet Balcers guva savas komandas pirmos un trešos vārtus, kā arī asistēja otro vārtu guvumā Denisam Malginam.

Balcers uz ledus bija 17 minūtes un piecas sekundes, no tām minūti un 42 sekundes spēlējot vairākumā un 11 sekundes mazākumā. Uzbrucējs atzīmējās ar pieciem metieniem pa pretinieku vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Tikmēr Cjunskis bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Balcers šosezon NL kopumā aizvadījis 41 spēli un ticis pie 31 (18+13) punkta, esot savas vienības otrs rezultatīvākais spēlētājs aiz Malgina, kuš iekrājis 38 (13+25) punktus.

Citā otrdienas spēlē uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers" savā laukumā ar 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) pārspēja "Davos" vienību.

Lapinskis laukumā bija 11 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem, vienu bloķētu raidījumu un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl vienā mača vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvīles-Jonas "Lakers" komanda savā laukumā uzņēma viņa bijušo klubu "Lausanne", kuras sastāvā joprojām ir uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.

Punnenovs šoreiz palika rezervē, Ķēniņš mačam nebija pieteikts, bet "Lakers" uzvarēja ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1).

Kopvērtējumā "Lions" ar 92 punktiem 43 mačos atrodas līderpozīcijā, "Lausanne" ar 72 punktiem ieņem ceturto vietu, "Lugano" ar 68 punktiem 44 mačos ir sestie, bet "Tigers" 44 spēlēs tikuši pie 57 punktiem un atrodas 11.vietā, bet "Lakers" ar 47 punktiem 42 spēlēs ieņem 12.pozīciju 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".