Savukārt Čehija Kopenhāgenā A apakšgrupas duelī ar 3:0 (3:0, 0:0, 0:0) pieveica Baltkrieviju, gūstot pirmo uzvaru pamatlaikā.
Herningā notikušajā mačā amerikāņi augstākās divīzijai debitantei Dienvidkorejai neatstāja nekādas cerības.
ASV izlases rindās ar diviem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Patriks Keins un Čārlzs Makevojs. Tāpat pa diviem vārtiem guva Latviju pagarinājumā sarūgtinājušais Kems Ektinsons un Dereks Raiens. Pa reizes Dienvidkorejas izlases vārtsargu pārspēja Sonijs Milano, Bleiks Kolemens, Teidžs Tompsons, Nīls Pionks un Anderss Lī, kamēr ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Džonijs Gudro.
Dienvidkorejai goda vārtus guva Ans Džinhui, kurš spēles sestajā minūtē atklāja rezultātu.
Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam šīs apakšgrupas duelī Dānijas hokeja izlase ar rezultātu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja Norvēģiju, no kopvērtējuma pirmā četrinieka izstumjot Latviju.
Dāņi visus trīs vārtus guva vairākumā, divreiz precīzi metot Niklasam Jensenam, bet ar vienu raidījumu atzīmējoties Frederikam Stromam. Dānijas izlases vārtsargs Frederiks Andersens šajā mačā atvairīja visas 22 pretinieku mestās ripas.
B apakšgrupā vadībā ar 13 punktiem piecās spēlēs ir ASV, tālāk ar desmit punktiem četros mačos ir Kanāda, kurai ar deviņiem punktiem seko Somija. Ceturtā ar astoņiem punktiem ir Dānija, piekto vietu ar sešiem punktiem ieņem Latvija, tālāk ar pieciem punktiem seko Vācija, septīto vietu ar trim punktiem ieņem Norvēģija, bet bez punktiem cīnās Dienvidkoreja.
Tikmēr Kopenhāgenā notikušajā mačā visi trīs vārti tika gūti pirmajā trešdaļā, kurā Čehijas izlases rindās izcēlās Libors Šulāks, Romans Horāks un Mihals Ržepīks.
Čehijas izlases vārtsargs Pavels Francouzs šajā mačā atvairīja visas 20 pretinieku mestās ripas.
Čehijas hokejisti izcīnīja savu ceturto uzvaru šī gada čempionātā, tiesa, pirmo reizi panākums tika gūts pamatlaikā, jo divas uzvaras tika gūtas pagarinājumā, bet viena - pēcspēles metienu sērijā.
Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam šīs apakšgrupas spēlē Francija ar 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) apspēlēja Austriju, nosargājot vietu augstākajā divīzijā. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Damjēns Flerī un Saša Trejē, kamēr ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksandrs Teksjē.
A apakšgrupas kopvērtējumā līderpozīcijā ar 12 punktiem četros mačos ir Zviedrija, desmit punkti ir Krievijai, pa deviņiem punktiem ir Čehijai un Šveicei, bet aiz pirmā četriniekam ar septiņiem punktiem ir Slovākija. Tālāk ar sešiem punktiem seko Francija, vienu punktu ieguvusi Austrija, bet Baltkrievija šobrīd ir bez punktiem.
Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm, kas ilgs līdz 15.maijam, katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra divas vājākās komandas būs spiestas pamest augstāko divīziju.
To vietā nākamajā gadā nāks Lielbritānija, kas labāko grupā atgriezīsies pēc 24 gadu pārtraukuma, un Itālija, kas ieņēma pirmās divas vietas pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā.