Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Arī Hurricanes un Oilers ar uzvarām septītajās spēlēs sasniedz Stenlija kausa otro kārtu

Karolīnas Hurricanes un Edmontonas Oilers komandas sestdien sasniedza Nacionālas hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

"Hurricanes" Austrumu konferences ceturtdaļfināla septītajā mačā mājās ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) uzveica Bostonas "Bruins", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 4-3.

Laukuma saimniekiem otrajā periodā divus vārtus guva Makss Domi, bet spēles pirmajā trešdaļā atzīmējās Teuvo Teravainens. Bostoniešiem vārtus guva Džeiks Debrasks un Davids Pastrņāks, kurš izcēlās 22 sekundes pirms finālsvilpes, kad "Bruins" spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Anti Rānta atvairīja 27 viesu hokejistu mestās ripas, bet otro vārtos Džeremijam Sveimenam bija par vienu atvairījumu vairāk.

Konferences pusfinālā "Hurricanes" krustos nūjas ar Pitsburgas "Penguins" vai Ņujorkas "Rangers", šīm vienībām septīto spēli aizvadot svētdien.

Tikmēr Rietumu konferences ceturtdaļfinālā 4-3 panāca Edmontonas "Oilers", kas savā laukumā pārspēja Losandželosas "Kings" ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0).

Edmontoniešiem vārtus guva un rezultatīvu piespēli atdeva Konors Makdeivids, tāpat viesus pārspēja Kodijs Sīsī. Maiks Smits neitralizēja visus 28 "Kings" hokejistu metienus, bet otrā laukuma galā Džonatanam Kvikam izdevās atvairīt 39 ripas.

"Oilers" Stenlija kausa sērijās nebija uzvarējusi kopš 2017.gada, bet septītajā mačā tā pēdējo reizi uzvarēja 1998.gadā. Savukārt "Kings" nav uzvarējusi nevienu sēriju kopš 2014.gada, kad kļuva par Stenlija kausa čempioni.

Arī Edmontonas komanda savu pretinieci uzzinās svētdien, duelī starp Kalgari "Flames" un Dalasas "Stars" vienībām.

Jau ziņots, ka sestdien otro kārtu sasniedza Tampabejas "Lightning", kas nokārtoja uzvaru 4-3 pār Toronto "Maple Leafs". Pēdējo divu sezonu čempioniem otrajā kārtā būs jāiztur Floridas "Panthers" pārbaudījums.

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 4-1 uzvarēja Monreālas "Canadiens".