Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Zemgale/LLU gūst desmit vārtus un arī sasniedz OHL finālu

Iepriekšējās sezonas Optibet Hokeja līgas (OHL) čempione Jelgavas Zemgale/LLU svētdien svinēja uzvaru OHL pusfināla sērijas ceturtajā mačā un nodrošināja vietu finālā.

"Zemgale"/LLU viesos ar rezultātu 10:3 (4:0, 4:1, 2:2) pārspēja Rīgas "Dinamo" un sērijā līdz četrām tika pie panākuma ar 4-0.

Pirmajā trešdaļā Jelgavas komandas labā divus vārtus guva Rainers Rullers, bet pa reizei precīzs bija Patriks Seilis un Gustavs Millers.

Otrajā periodā pēc spēlētas vienas minūtes Renārs Cipruss guva pirmos mājinieku vārtus, taču turpinājumā Rīgas vienības vārtsargu pārspēja Gatis Gricinskis, Kaspars Ziemiņš un Artūrs Karaša, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Arī noslēdzošās trešdaļas sākumā laukuma saimnieki bija precīzi, šoreiz vārtus gūstot Martinam Lavrovam. Pēc ielaistiem vārtiem pretinieku vārtos ripu raidīja Kristaps Roķis un Seilis, kamēr mazāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Iļja Grekovs, pārspējot viesu vārtsargu, panāca 3:10.

Uzvarētāju vārtos Ēriks Vītols atvairīja desmit metienus, kamēr otrā laukuma galā Ralfs Pilsētnieks tika galā ar 46 ripām.

Otrā pusfināla sērijā "Mogo"/LSPA ar 4-0 uzvarēja Rīgas "Prizma".

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".