Zemgale/LLU Mestis līgā izcīna otro uzvaru izbraukumā

Latvijas čempionvienība hokejā Zemgale/LLU trešdien Somijā Mestis līgas mačā izcīnīja otro uzvaru divu dienu laikā.

Jelgavnieki ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:2, 2:0) pārspēja Forsas FPS.

Otrajā periodā Latvijas komandai 14 sekunžu laikā izdevās izvirzīties vadībā, vārtus gūstot Ričardam Berhardam, taču 31 sekundi vēlāk ripu "Zemgale"/LLU vārtos raidīja Ēmeli Meki un panāca neizšķirtu.

Trešdaļas turpinājumā, izmantojot vairākumu pēc Daniela Goršanova noraidījuma, Forsas komandas labā vārtus guva Samuli Āltonens, bet nedaudz vairāk nekā vienu minūti vēlāk rezultātu izlīdzināja Gustavs Millers.

Tikmēr trešajā trešdaļā, gūstot vārtus vairākumā, jelgavniekus vēlreiz izvirzīja vadībā Roberts Petrovičs, kurš pēc tam 59.minūtē dubultoja Latvijas komandas pārsvaru.

Rezultatīvākais ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm "Zemgale"/LLU rindās bija Millers.

"Zemgale"/LLU vārtus sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs, kurš tika galā ar 31 pretinieku metienu, kamēr otrā laukuma galā Petruss Lintonens atvairīja 27 metienus.

Jau ziņots, ka dienu iepriekš jelgavnieki atspēlēja divu vārtu deficītu un pēcspēles metienu sērijā pārspēja Forsas hokejistus ar 3:2.

Pēc astoņām aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem 11 punktiem ieņem septīto vietu 14 komandu konkurencē.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".