Rīgā +3 °C
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Oilers papildlaikā pieveic Coyotes hokejistus; Makdeividam jau 60. vārti sezonā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Edmontonas Oilers trešdien savā laukumā papildlaikā ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) pieveica Arizonas Coyotes, divus vārtus gūstot sezonas rezultatīvākajam spēlētājam Konoram Makdeividam.

Makdeivids guva mača pirmos vārtus sestajā minūtē, bet papildlaika otrajā minūtē viņš ar savu šīs sezonas 60.precīzo metienu nodrošināja "Oilers" panākumu ar 4:3.

Divus vārtus uzvarētāju labā pamatlaikā guva arī Raiens Nūdžents-Hopkins, bet ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Leons Draizaitls.

Viesu rindās divi precīzi metieni padevās Kleitonam Kelleram, bet viens - Janisam Žeromam Mozeram.

Makdeivids ar 138 (60+78) punktiem ir pārliecinoši rezultatīvākais līgas spēlētājs, bet otrais ar 110 (44+66) ir Draizaitls. Rezultatīvāko trijnieku ar 100 (28+72) punktiem noslēdz Tampabejas "Lightning" uzbrucējs Ņikita Kučerovs.

"Oilers" izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas un ar 90 punktiem 72 spēlēs ieņem piekto pozīciju Rietumu konferencē, kur "Coyotes" ar 66 punktiem ir 13.vietā.

Tikmēr zaudējumu savā laukumā trešdien piedzīvoja pagājušās sezonas čempionvienība Kolorādo "Avalanche", kas ar 2:5 (0:0, 1:3, 1:2) piekāpās Pitsburgas "Penguins" komandai.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Džefs Kārters, bet pa reizei precīzi bija Sidnijs Krosbijs, Džeiks Gencels un Raiens Rasts. Mājinieku sastāvā ar trāpīgiem raidījumiem izcēlās Džozefs Teilors Komfers un Devons Tēvzss.

"Avalanche" ar 88 punktiem 70 mačos Rietumu konferencē atrodas sestajā vietā, kamēr "Penguins", kas pārtrauca četru zaudējumu sēriju, ar 80 punktiem 71 mačā ir astotie Austrumu konferencē.