Oilers atspēlējas no 2:6, tomēr vienalga zaudē Kalgari

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas pirmajā spēlē Edmontonas Oilers spēja atspēlēt četru vārtu deficītu, tomēr ar 6:9 (1:3, 4:3, 1:3) viesos piekāpās Kalgari Flames komandai.

Rietumu konferences pusfināla pirmajā spēlē mājinieki jau pēc sešām nospēlētām minūtēm bija vadībā ar 3:0, bet līdz 29.minūtei panāca arī 6:2, tomēr "Oilers vēl negrasījās padoties un guva četrus vārtus pēc kārtas, trešā perioda otrajā minūtē rezultātu izlīdzinot.

Mājinieki uzvaru nodrošināja pēdējās trešdaļas laikā, kad divreiz precīzs bija komandas kapteinis Metjū Tkačaks.

"Flames" rindās Tkačaks izcēlās ar "hat trick", divus vārtus guva Bleiks Kolmens, trīs rezultatīvas piespēles Džonija Gudro kontā, bet 1+2 savā rēķinā ierakstīja Endrū Mandžapane un Rasmuss Andersons.

Tikmēr "Oliers" sastāvā vārti un trīs rezultatīvas piespēles Konora Makdeivida kontā, divus vārtus guva Zaks Haimans, 1+2 sakrāja Leons Draizaitls, bet 1+1 Kailera Jamamoto rēķinā.

Tikmēr Austrumu konferences pusfināla sēriju ar uzvaru papildlaikā trešdien uzsāka Karolīnas "Hurricanes", kas savā laukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā pieveica Ņujorkas "Rangers" hokejistus.

Spēles rezultātu astotajā minūtē atklāja "Rangers" uzbrucējs Filips Hitils, bet neizšķirtu mājinieki panāca vien mača 58.minūtē, kad precīzs metiens padevās Sebastjanam Aho.

Uzvaru "Hurricanes" nodrošināja Īens Kouls, kura raidītā ripa mērķi sasniedza papildlaika ceturtajā minūtē.

Mājinieku rindās vārtsargs Antti Rānta atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem, kamēr pretējos vārtos Igors Šestjorkins tika galā ar 24 no 26 metieniem.