Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Mogo/LSPA OHL uzvar Kurbads komandu; Zemgale/LBTU uzvara Tallinā

Mogo/LSPA komanda trešdien Optibet Hokeja līgas (OHL) spēlē savā laukumā pieveica Kurbads, bet čempione Jelgavas Zemgale/LBTU Tallinā pārspēja Tallinas Panter.

"Mogo"/LSPA divu Rīgas komandu duelī bija pārāka ar 3:2 (0:2, 2:0, 1:0).

Ar Aleksandra Novikova, kurš tika atzīts par labāko "Kurbads" rindās, un Artūra Mickeviča vairākumā gūtajiem vārtiem viesi 14.minūtē panāca 2:0 vadību, taču vicečempione "Mogo"/LSPA 31.minūtē atspēlējās ar vairākumā gūtiem Deivida Sarkaņa vārtiem un Patrika Trasūna "golu".

Uzvaras vārtus 56.minūtē guva Gints Meija, kurš tika atzīts par labāko savā komandā.

Sarkanis, Meija (abiem - 1+1) un Lauris Bajaruns (0+2) sakrāja pa diviem rezultativitātes punktiem, bet vārtos Henrijs Ančs atvairīja 25 no 27 metieniem.

Viesu vārtos Arginto Milbergs tika galā ar 30 no 33 metieniem.

"Zemgale"/LBTU Tallinā svinēja uzvaru ar 8:4 (1:2, 4:2, 3:0).

Lai arī pēc spēlētām divām minūtēm Renarts Džerods Alksnis, kurš tika atzīts par labāko Jelgavas komandas rindās, izvirzīja vadībā čempionus, mājinieki ar diviem mājinieku rindās par labāko atzītā aizsarga Šumas Kinebuči gūtiem vārtiem, vienus iemetot vairākumā, panāca vadību 2:1.

Lai arī 23.minūtē Artūrs Homjakovs panāca 2:2, visu otro periodu noritēja cīņa par vadību.

Uzvarētāju rindās ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Homjakovs un Bohdans Panasenko, bet divus vārtus guva Rinalds Vutkevičs.

Mājiniekiem pa diviem rezultativitātes punktiem bez Kinebuči sakrāja arī Daņiils Fursa un Daņiils Carkovskis (abiem - 1+1).

Ar sešiem punktiem trīs spēlēs Jelgavas klubs ir izvirzījies turnīra tabulas pirmajā vietā.

OHL četru apļu pamatturnīrs noslēgsies 28.februārī, bet izslēgšanas spēļu turnīrā tiks noskaidroti OHL un Baltijas čempioni.

OHL izslēgšanas turnīrā iekļūs sešas komandas. Ceturtdaļfināls notiks līdz trim uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL galveno trofeju norisināsies līdz četriem panākumiem.

2023./2024.gada sezonā Baltijas čempionātā piedalās "Prizma", "Rīga", "Zemgale"/LBTU, "Mogo"/LSPA un "Kurbads" no Latvijas, "Kaunas City", Elektrēnu "Airwell-Energija", Viļņas "7BET-Hockey Punks" no Lietuvas un Igaunijas klubs Tallinas "Panter".

Arī šajā sezonā Ukrainas pilsoņiem OHL čempionātā netiek piemērots leģionāru jeb ārvalstu hokejistu statuss, bet Krievijas un Baltkrievijas spēlētājiem ir liegts startēt OHL.

No tām vienībām, kas OHL spēlēja pagājušajā sezonā, šajā sezonā nepiedalās Rīgas "Dinamo", bet atgriezusies ir "Kurbads" vienība, un klāt nākusi "Panter".

Pērn par čempioni kļuva "Zemgale"/LBTU, kas finālā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pieveica "Mogo"/LSPA.