Stambulas Bašahšehir savā laukumā piekāpjas Leipzig

Turcijas klubam Stambulas "Bašahšehir" trešdien UEFA Čempionu līgas mačā pie neizšķirta savā laukumā neizdevās tikt pat ar Irfana Kahvedži trim gūtajiem vārtiem.

H grupas pirmajā piektās kārtas spēlē pēdējās cerības uz iekļūšanu nākamajā kārtā zaudēja Stambulas "Bašahšehir", kas ar 3:4 (1:2) savā laukumā piekāpās "Leipzig".

Kahvedži mājinieku labā guva visus trīs vārtus - pirmā puslaika trešajā kompensācijas minūtē, kā arī 72. un 85.minūtē, taču spēles kompensācijas laika otrajā minūtē viesu labā uzvaras vārtus guva Aleksandrs Serlots.

Vēl Leipcigas kluba labā vārtus guva Jusufs Poulsens (26.minūte), Nordī Mukiele (43.) un Dani Olmo (65.).

Leipcigieši ar deviņiem punktiem piecās spēlēs ieņem otro vietu aiz Mančestras "United", kam ir tikpat punkti, taču mačs rezervē. Spēle rezervē ir arī Parīzes "Saint-Germain", kam ir seši punkti, bet "Bašahšehir" ar trim punktiem atliek vien teorētiskas cerības uz dalību Eiropas līgas nākamajā kārtā, ko nodrošina grupu trešo vietu ieguvēji.

Otrā agrajā trešdienas spēlē divu E grupas pastarīšu tikšanās Krievijā beidzās ar "Krasnodar" 1:0 (0:0) panākumu pār "Rennes", krievu klubam nodrošinot dalību Eiropas līgā.

Vienīgos vārtus mača 71.minūtē guva Markuss Berjs.

Ar četriem punktiem piecos mačos Krievijas klubs ieņem trešo vietu grupā, viens punkts ir "Rennes", bet par uzvaru grupā cīnās "Sevilla" un Londonas "Chelsea", kurām pēc četrām spēlēm ir pa desmit punktiem.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā.

Iepriekšējās sezonas čempioni tika noskaidroti Lisabonā astoņu komandu finālturnīrā. Titula mačā Minhenes "Bayern" ar 1:0 pārspēja Parīzes "Saint-Germain".

2020./2021.gada sezonas fināls paredzēts Stambulā, kur bija jānotiek aizvadītās sezonas galvenajai spēlei.